Aktualizácia: 2. séria „My Little Television“ bude mať premiéru v marci

 Aktualizácia: 2. séria „My Little Television“ bude mať premiéru v marci

Aktualizované 15. februára KST:

Moja malá televízia “ je takmer pripravený na spustenie svojej druhej sezóny!

15. februára zdroj z MBC uviedol: „Druhá séria „My Little Television“ bude mať premiéru koncom marca a bude sa vysielať v piatok večer.

Produkčný režisér (PD) Park Jin Kyung prvej sezóny bude viesť aj druhú sezónu. Show bude režírovať spolu s PD Park Hae Bom, ktorý často vystupoval v „My Little Television“ ako „Marmotte PD“.

„My Little Television“ začala ako pilotná verzia vo februári 2015 a po získaní vysokej sledovanosti a pozitívnych recenzií sa stala pravidelným programom. Prehliadka skončila v júni 2017.

Tešíte sa na druhú sériu „My Little Television“?

zdroj ( 1 )

Pôvodný článok:

„My Little Television“ sa pripravuje na novú sezónu!

27. novembra zdroj z MBC uviedol: „Produkčný režisér Park Jin Kyung pripravuje 2. sériu My Little Television s cieľom odvysielať ju v prvej polovici budúceho roka. O pláne vysielania a ďalších konkrétnych podrobnostiach sa ešte musí rozhodnúť a momentálne sa o nich diskutuje.“

„My Little Television“ odvysielala svoju prvú sériu v apríli 2015 a skončila v júni 2017. Varietná šou sledovala celebrity z rôznych oblastí, keď tvorili obsah pre živé vysielanie, ktoré sa vysielalo na internete aj v televízii s dodatočným pozadím. obsah scén.

Pozrite si epizódu prvej sezóny nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )