Aktualizácia: CNU B1A4 sa ticho zapíše do armády

 Aktualizácia: CNU B1A4 sa ticho zapíše do armády

Aktualizované 18. januára KST:

18. januára WM Entertainment odhalila ďalšie podrobnosti týkajúce sa zaradenia člena CNU do B1A4. Zdroj z agentúry povedal: „CNU, ktorá v utorok 22. januára narukuje ako vojak v aktívnej službe, sa prihlási v tichosti podľa svojich predstáv. Miesto a čas nástupu teda neprezradíme.“

Nebude sa konať ani samostatné podujatie.CNU bude prvým členom B1A4, ktorý narukoval.

Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!

Aktualizované 4. januára KST:

Potvrdilo sa, že CNU B1A4 sa prihlási do armády.

Dnes skôr jeden spravodajský kanál informoval, že CNU sa 22. januára prihlási do armády. Krátko nato jeho agentúra vydala oficiálne vyhlásenie potvrdzujúce tieto správy.

Nasleduje úplné vyhlásenie spoločnosti WM Entertainment:

Dobrý deň, tu je WM Entertainment

CNU B1A4 nedávno dostala jeho návrhové oznámenie. Ako kórejský muž sa 22. januára rozhodol narukovať ako aktívny vojak, aby si plnil povinné vojenské povinnosti.

V tejto chvíli vás žiadame o pochopenie, keďže CNU sa nebude môcť zúčastniť plánovaných podujatí, ktoré sa konajú v zahraničí.

Pošlite prosím svoje povzbudenie CNU, že môže bezpečne dokončiť svoju povinnosť a vrátiť sa zrelší.

Ďakujem.

Pôvodný článok:

CNU B1A4 sa údajne hlási do armády!

4. januára zdroj z odvetvia informoval, že CNU bude prvým členom B1A4, ktorý sa 22. januára prihlási do armády. Po tom, čo v novembri oficiálne debutoval ako herec s „SBS“ Pani Ma, Nemesis “, idol, z ktorého sa stal herec, sa tajne pripravoval narukovať.

Pred jeho zaradením člen tiež zúčastniť sa na stretnutí fanúšikov B1A4 „Buď ten. Všetci za jedného“ 5. januára, čo je ich prvé oficiálne stretnutie fanúšikov ako trojčlennej skupiny.

CNU debutovalo s B1A4 v roku 2011. Po odchode Baro a Jinyoung v novembri sa skupina momentálne propaguje ako 3-členná skupina. So správami o jeho zaradení sa na nás valí veľká pozornosť aj v súvislosti so situáciou prijatia pre ostatných členov.

Prajeme CNU veľa šťastia!

zdroj ( 1 ) ( dva )