Aktualizácia: EXO zdieľa chaotickú a zábavnú upútavku plnú smiechu pre novú rozmanitú hernú show

 Aktualizácia: EXO zdieľa chaotickú a zábavnú upútavku plnú smiechu pre novú rozmanitú hernú show

Aktualizované 21. decembra KST:

EXO zdieľalo nový teaser pre ich nadchádzajúcu estrádnu hernú show! Bolo to nedávno oznámil že relácia bude mať premiéru 27. decembra.

Získajte ďalšiu ukážku všetkej zábavy, ktorú majú v obchode nižšie.Pôvodný článok:

EXO-Ls sa dočkali, pretože EXO odhalilo niečo špeciálne pre svojich fanúšikov!

11. decembra EXO zdieľalo ukážkové video k pripravovanému projektu s názvom „Už čoskoro vám ukážeme EXO“ (doslovný preklad)!

Vo videu možno najskôr počuť členov EXO, ako hovoria názov „Ukážeme vám EXO“ spolu s Lee Soo Geun , ktorý sa zdá byť tam ako MC. Vidieť rôzne klipy členov, ako tancujú, hrajú hry, odpovedajú na kvízové ​​otázky, jazdia na mini autách a jednoducho sa dobre zabávajú vo vzájomnej prítomnosti. Na konci klipu členovia tiež pózujú s kreslenými verziami seba samých spolu s názvom svojho projektu „We’ll show you EXO – EXO Arcade“.

Lee Soo Geun už predtým na svojom instagramovom účte zdieľal fotografiu zo svojho času s EXO s jednoduchým popisom „Lee Soo Geun x EXO“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#LeeSoogeun × #EXO #EXO

Príspevok zdieľaný používateľom Komik Lee Su-geun × Park Ji-yeon × Lee Tae-jun × Lee Tae-seo × Chonchon?⠀⠀⠀⠀ (@leesugeunparkjiyeon) na

Aj keď zatiaľ nie je veľa informácií o tom, čo má EXO pre fanúšikov pripravené, vyzerá to, že to bude pecka! Tešíte sa na to, čo príde z EXO?