Aktualizácia: f(x) Amber Drops MV teaser pre „Odpočítavanie (Feat. LDN Noise)“

 Aktualizácia: f(x) Amber Drops MV teaser pre „Odpočítavanie (Feat. LDN Noise)“

Aktualizované 29. novembra KST:

K Amberovej pripravovanej skladbe „Countdown (Feat. LDN Noise)“ bola zverejnená ukážka hudobného videa!

Pozrite si to nižšie:Pôvodný článok:

f(x)’s Amber je pripravená obdarovať fanúšikov novou hudbou!

29. novembra bolo oznámené, že Amber vydá svoj nový digitálny singel album “Countdown + Beautiful” 30. novembra o 17:00. KST na rôznych online hudobných stránkach, ako sú Melon, Genie, iTunes, Apple Music, Spotify a Xiami Music. Zverejní aj sprievodné hudobné video k skladbe „Countdown (Featuring LDN Noise)“, ktoré sama režírovala.

Amber predvedie svoj talent ako speváčka a skladateľka, keď zložila a napísala texty pre obe piesne. Titulná skladba bude „Countdown (Featuring LDN Noise)“ a druhá skladba bude anglická verzia skladby „Beautiful“, ktorá je súčasťou jej prvého sólového mini albumu, ktorý vyšiel v roku 2015.

“Countdown (Feat. LDN Noise)” bude elektronická popová skladba založená na deep house a UK Garage, s fluxovým syntezátorovým zvukom, ktorý hrá nad jemnými basmi a mystickou klavírnou inštrumentálkou. Text povzbudí ľudí, aby neváhali a užili si daný okamih, a pieseň bude obsahovať návykovú melódiu.

Amber tiež pripravuje turné s fanúšikmi Gone Rogue, ktoré ju zavedie do siedmich miest v Severnej Amerike. Od 5. decembra v Chicagu navštívi Washington D.C., Toronto, New York, Dallas, Los Angeles a San Francisco.

zdroj ( 1 )