Aktualizácia: GOT7 rieši výzvy v Thajsku v ukážke novej reality show

 Aktualizácia: GOT7 rieši výzvy v Thajsku v ukážke novej reality show

Aktualizované 19. decembra KST:

XtvN zdieľa novú upútavku na nadchádzajúcu reality show „GOT7’s Real Thai“! Mark, Jinyoung, Youngjae a BamBam hrajú v tejto novej šou. Najnovšia ukážka ukazuje, že ich na letisku v Thajsku víta dav jasajúcich fanúšikov a potom sa neskôr stretnú s niekoľkými výzvami.

Jinyoung neveriacky hovorí ostatným v autobuse: „Toto si ani neviem predstaviť. Predpokladá sa, že nájdeme sedem svätých patrónov.“ Youngjae je tiež zobrazený, ako zápasí, keď sa pokúša urobiť medzičasy, zatiaľ čo Mark kričí, keď sa zdá, že je na stromoch, a to všetko v mene zarábania šťastia v roku 2019. Klip tiež ukazuje chlapcov, ako sa spolu stretávajú, cvičia a viac.Pozrite si to nižšie!

K šou bol zdieľaný aj plagát!

Pôvodný článok:

Mark, Jinyoung, Youngjae a BamBam z GOT7 sa pustia do nového dobrodružstva v reality show!

V novej ukážke pripravovanej reality show XtvN „GOT7’s Real Thai“ dostanú štyria členovia GOT7 za úlohu nájsť sedem divov Thajska. S každým zázrakom dostane skupina inú misiu, ktorú musí splniť.

Komik Hwang Jae Sung, ktorý bude sprevádzať GOT7 na ich ceste po Thajsku, dramaticky hovorí: „Ak nenájdete sedem divov Thajska, rok 2019 bude ťažký rok.“

Keď sa BamBam opýta prečo, Hwang Jae Sung len prekvapene hľadí a rozosmeje skupinu nečakanou reakciou.

„GOT7’s Real Thai“ odvysiela svoju prvú epizódu 16. januára 2019.