Apinkov syn Naeun okamžite víťazí nad srdcom Na Eun a Gun Hoo vo filme „Návrat Supermana“

 Apinkov syn Naeun okamžite víťazí nad srdcom Na Eun a Gun Hoo vo filme „Návrat Supermana“

Ružová 's Syn Naeun strávili ste krásny deň s Na Eun a Gun Hoo!

V epizóde 6. januára KBS 2TV „ Návrat Supermana “ Park Joo Ho a jeho deti sa pripravili na účasť 2018 KBS Entertainment Awards tým, že si nechajú urobiť vlasy v salóne.

Počas epizódy sa objavila Son Naeun a predstavila sa rodine. 'Ahoj Na Eun,' povedal člen Apink. 'Aj ja sa volám Na Eun.'

Keď to Na Eun počula, usmiala sa a poznamenala, že majú rovnaké meno. Syn Naeun tiež pozdravil Gun Hoo, ktorý ju zasypal roztomilosťou.

Gun Hoo sa vrhla k Son Naeunovi a posadila sa jej na kolená. Park Joo Ho, prekvapený konaním svojho syna, povedal: 'Gun Hoo, zvyčajne si hanblivý.' Keď ho jeho sestra chytila ​​za ruku, Gun Hoo ju odstrčil a pohodlne sa posadil na kolená člena Apink.

Syn Naeun sa spýtal: 'Vyzerám ako staršia sestra alebo teta?' a Na Eun ju rozosmial odpoveďou: 'Teta.'

Všetci traja zamierili do pekárne, kde jedli dezert a potácali sa, kým si Park Joo Ho upravoval vlasy. Syn Naeun nakŕmil Gun Hoo fľašou a držal ho v náručí, keď si zdriemol. Na Eun vysypala svoje hračky a dala synovi Naeunovi veľa darčekov.

Syn Naeun sa spýtal: „Toto sú všetko dary pre mňa? Čo urobíš, ak mi ich dáš všetky?' a Na Eun odpovedala: 'Dávam ti ich, pretože si pekná.'

Títo dvaja sa tiež bavili natáčaním videí so zábavnými filtrami a celý čas sa chichotali, keď sa spájali.

Pozrite si Na Eun a Gun Hoo so Sonom Naeunom v „Návrate Supermana“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )