Bae Jin Young Pens Heartfelt Letter To Wanna One And Wantable

 Bae Jin Young Pens Heartfelt Letter To Wanna One And Wantable

28. januára Bae Jin Young zdieľal rukou písaný list vo svojej oficiálnej fanúšikovskej kaviarni. V liste idol vyjadril vďačnosť tomu druhému Chceš jednu členov a Wannable (názov fandomu Wanna One).

Nasleduje celý list:

Ahoj, toto je Bae Jin Young od Wanna One! Skončil som svoj posledný deň ako Wanna One’s Bae Jin Young a v mojej hlave sa objavuje veľa myšlienok.V prvom rade, pre členov Wanna One ste to urobili veľmi dobre. Viem, že si bol unavený a vyčerpaný z nabitého programu, ale vydržal si. Ďakujem a milujem ťa.

Počas propagácie ako Wanna One som sa veľa naučil a zažil skvelé veci. Pre mňa je to čas, ktorý si vážim.

Ako sme žartovne povedali v minulosti, aj keď všetkých 11 členov ide rôznymi cestami, urobme to najlepšie na našich miestach a stretneme sa na vrchole s úsmevom na tvári. Ešte raz, mojim členom, ďakujem a milujem vás!!

A teraz, Wannable, ktorý mi pomohol, Bae Jin Young, existovať.

Pri písaní tohto listu počúvam „12th Star“ a každý riadok textu mi pripomína Wannable. Som plný emócií... Wannable, ktorý ma mal rád a priviedol ma na svetlo, aj keď som bol bezvýznamný a nikto, úprimne ti ďakujem.

Po tom, čo som prišiel do sveta ako člen Wanna One, som rád, že som zázračne stretol vzácnych ľudí ako Wannable. Teraz ma veľmi teší len to, že počujem meno Wannable.

Ďakujem, že si súčasťou môjho života. Počas času stráveného s Wannable, na ktorého som sa mohol vždy spoľahnúť, som bol vždy plný energie a šťastný.

Aj keď si Wanna One dáva nakrátko pauzu, moja láska k Wannable sa nikdy nezmení. Vďaka Wannable bol každý deň Wanna One’s Bae Jin Young naplnený radosťou.

Teraz sa stanem Bae Jin Youngom, ktorý vás urobí šťastnejšími a viac vyjadruje svoje emócie. Odteraz mi to pôjde lepšie. Nerobte si starosti a tešte sa! Milujem ťa a ďakujem ti.

Ochránim ťa. Vždy som s tebou.

Zdroj ( 1 )