Baek Jin Hee a Jung Eui Jae čelia nečakanej kríze vo svojom vzťahu v pripravovanej víkendovej dráme

  Baek Jin Hee a Jung Eui Jae čelia nečakanej kríze vo svojom vzťahu v pripravovanej víkendovej dráme

Nadchádzajúca víkendová dráma KBS2 predstavila nové fotografie Baek Jin Hee a Jung Eui Jae !

“Skutočná dohoda prišla!” (doslovný preklad) rozpovie chaotický príbeh slobodnej mamy, ktorá sa dostane do zmluvného falošného vzťahu s mužom, ktorý sa horlivo stavia proti manželstvu. Baek Jin Hee sa predstaví ako očarujúci a pohodový Oh Yeon Doo, jazykový lektor, ktorý je vychádzajúcou hviezdou v odvetví internetových prednášok. Ahn Jae Hyun si zahrá Gong Tae Kyunga, talentovaného pôrodníka a gynekológa, ktorý je rozhodnutý sa nevydávať.

Novo vydaná ukážka fotografií s pohľadom na Oh Yeon Doo a jej priateľa a investičného experta Kim Joon Ha (Jung Eui Jae). Hoci Oh Yeon Doo verí, že uspela v práci aj láske, obaja čelia najväčšej kríze vo svojom vzťahu po tom, čo zažili sériu udalostí spolu s objavením sa „skutočnej dohody“.

V jednom stále, dvaja láskyplne zdieľajú rande na večeru. Kim Joon Ha jej ukazuje šťastný úsmev, zatiaľ čo Baek Jin Hee odpovedá jemnejším. Iná však stále ukazuje Oh Yeon Doo s očami vyvalenými v šoku, keď stála pred tabuľou. Kim Joon Ha má tiež svoj pohľad upretý na niečo, keď drží kyticu kvetov, čo vyvoláva otázky, čo sa mohlo stať.

Okrem toho ďalšie fotografie tiež predstavujú členov rodiny Oh Yeon Doo vrátane jej milujúcej matky Kang Bong Nim ( Kim Hye Dobre ), strýko Kang Dae Sang ( Ryu Jin ), ktorý má len pekný vzhľad, mladšieho brata a slobodného otca Oh Dong Wooka ( Choi Yoon Je ) a neter Oh Soo Gyum ( Jung Seo Yeon ).

Fotografie piatich členov rodiny zachytávajú ich pestrý rodinný život. Hoci sa Oh Yeon Doo žiarivo usmieva, Kang Bong Nim, Kang Dae Sang a Oh Dong Wook vyzerajú, že o niekoho majú obavy. Ďalší stále podobne ukazuje, ako sa na ňu členovia rodiny Oh Yeon Doo pozerajú so znepokojením a vyvolávajú otázky, čo sa stane s Oh Yeon Doo, a zároveň zdôrazňujú úzke puto rodiny.

Nová víkendová dráma KBS 2TV „The Real Deal Has Come!“ bude mať premiéru tento marec po skončení „ Traja odvážni súrodenci .“

Počas čakania si pozrite Baek Jin Hee v „ Poďme jesť 3 “:

Sledovať teraz

Pozrite si aj Jung Eui Jae v „ Flower Crew: Joseon Marriage Agency “ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( 2 )