BIGHIT MUSIC vydáva vyhlásenie týkajúce sa listov Jinovi BTS počas jeho narukovania

 BIGHIT MUSIC vydáva vyhlásenie týkajúce sa listov Jinovi BTS počas jeho narukovania

BIGHIT MUSIC zdieľa ďalšie informácie pre fanúšikov týkajúce sa BTS s Sluch obdobie vojenskej služby.

5. januára BIGHIT MUSIC vydal vyhlásenie, v ktorom láskavo žiadal fanúšikov, aby sa zdržali posielania listov do tréningového kempu, ako aj návštevy stránky v deň promócie jeho náborového tréningu.

Prečítajte si celé vyhlásenie nižšie:Ahoj,

Toto je VEĽKÁ HUDBA.

Ďakujem všetkým fanúšikom, ktorí vždy dávajú svoju lásku BTS. Vďaka vašej láskavosti a podpore vstúpil člen BTS Jin v decembri do armády a teraz si zodpovedne plní svoje povinnosti vo výcvikovom tábore.

Ďakujeme za prejavený záujem a podporu v deň jeho nástupu. Radi by sme sa podelili o ďalšie informácie pre fanúšikov, ktoré by si mali pamätať počas obdobia Jinovej vojenskej služby.

Jin je umiestnený vo výcvikovom stredisku určenom špeciálne na vojenský výcvik spolu s bežným vojenským personálom. Ak by do centra naraz dorazilo veľké množstvo listov a darčekov od fanúšikov, bolo by ťažké ich uskladniť a mohli by sa ľahko stratiť. Žiadame vás, aby ste sa zdržali posielania čohokoľvek poštou. BIGHIT MUSIC pomôže zaistiť, aby si Jin mohol skontrolovať všetky vrúcne správy, ktoré fanúšikovia nechávajú na Weverse, pomocou hashtagu #Dear_Jin_from_ARMY.

Prosím, neposielajte listy a darčeky ani po tom, čo dokončí výcvik vojenských náborov a dostane sa na svoju vojenskú základňu.

Chceli by sme vás tiež požiadať o spoluprácu počas slávnostného ukončenia Jinovho náborového školenia. Aby sme predišli akýmkoľvek problémom, ktoré by sa mohli vyskytnúť pri preplnení, žiadame fanúšikov, aby sa zdržali návštevy stránky. Namiesto toho vás žiadame, aby ste si vo svojich srdciach uchovali svoje potešujúce slová podpory a rozlúčky.

Žiadame o vašu trvalú lásku a podporu pre Jina, kým nedokončí vojenskú službu a nevráti sa v dobrom zdraví. Naša spoločnosť sa bude tiež snažiť poskytnúť mu počas tohto obdobia všetku podporu, ktorú potrebuje.

Ďakujem.

Jin z BTS narukoval v armáde 13. decembra ako aktívny vojak.

Ak ti chýba Jin, nájdi si chvíľku a zaspomínaj si s „ Rookie King: Channel BTS “ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )