BLACKPINK, aby sa hosť objavil na „YG Treasure Box“

 BLACKPINK, aby sa hosť objavil na „YG Treasure Box“

YG odhalila ukážku štvrtej epizódy „YG Treasure Box“!

Ukážka odhaľuje účasť BLACKPINK ako hosťujúcich porotcov v nadchádzajúcej epizóde. Keďže členky dievčenskej skupiny majú šesťročnú prax, prejavujú veľký záujem o praktikantov v chlapčenskej skupine.

V ďalšej epizóde budú účastníci pracovať na tom, aby ukázali svoj jedinečný talent, aby sa do troch minút prejavili a získali miesto v debutovej skupine. Z 21 stážistov bude mať šancu vyhrať výzvu päť z nich.Park Jihoon vyjadruje svoje znepokojenie a hovorí: 'Veľa som premýšľal o tom, čo môžem urobiť pre svoje individuálne schopnosti.' Kim Doyoung tiež reflektuje: 'Najväčším problémom je momentálne nácvik individuálnych zručností.'

Každý praktikant musí nájsť spôsob, ako predviesť svoje kúzlo v rámci daného času. Členovia BLACKPINK vystupujú ako hosťujúci porotcovia, keď sledujú videá účastníkov, ktorí ukazujú ich individuálne zručnosti. Členovia sú viditeľne potešení, keď sa smejú a užívajú si roztomilosť.

Táto epizóda “YG Treasure Box” bude dostupná na V Live najskôr 7. decembra o 22:00. KST. Bude sa vysielať aj na JTBC2 a YouTube o dve hodiny neskôr o 12:00 KST.

Pozrite si ukážku nižšie!

zdroj ( 1 )