BLACKPINK je jediný kórejský umelec, ktorý vytvoril zoznam 10 najlepších hudobných videí za rok 2018 od Rolling Stone

 BLACKPINK je jediný kórejský umelec, ktorý vytvoril zoznam 10 najlepších hudobných videí za rok 2018 od Rolling Stone

BLACKPINK je jediným kórejským umelcom zaradeným do zoznamu „10 najlepších hudobných videí roku 2018“ časopisu Rolling Stone!

Časopis nedávno zverejnil svoj výročný zoznam najlepších hudobných videí roka. Tento rok sa BLACKPINK umiestnili na 8. mieste so svojou hitovkou “ DDU-DU DDU-DU .“

Rolling Stone ocenil hudobné video „DDU-DU DDU-DU“ ako „úspech bláznovstva, maximalistickej kreativity“ a porovnalo použitie svojho ikonického tanku v hudobnom videu dievčenskej skupiny s tým v „Make 'Em Say Uhh“ od Master P. .“ Publikácia tiež uviedla, že režisér Seo Hyun Seung, ktorý je zodpovedný za mnohé z najpopulárnejších hudobných videí YG, neváhal pridať svoj veľkolepý nádych aj do tohto hudobného videa.Hudobné video „DDU-DU DDU-DU“ bolo nedávno vyhlásené za najrýchlejšie dosiahnuteľné K-popové hudobné video 550 miliónov videní a je známy tým, že najvyšší predstaviteľ 24-hodinové zhliadnutia hudobného videa K-pop. Má tiež druhé najvyššie oficiálne 24-hodinové zhliadnutia spomedzi všetkých hudobných videí v histórii YouTube.

Medzi ďalšie hudobné videá, ktoré sa dostali do zoznamu, patria The Carters (Jay-Z a Beyoncé) „Apeshit“, „This Is America“ od Childisha Gambina a „God’s Plan“ od Drakea.

Gratulujeme BLACKPINK!

zdroj ( 1 )