Breaking: Hviezdy filmu SKY Castle Kim Bo Ra a Jo Byeong Gyu potvrdili, že spolu chodia

 Breaking: Hviezdy filmu SKY Castle Kim Bo Ra a Jo Byeong Gyu potvrdili, že spolu chodia

SKY Castle “spoloční hviezdy Kim Bo Ra a Jo Byeong Gyu oficiálne spolu chodia!

21. februára kórejské médiá The Fact informovali, že títo dvaja herci, o ktorých sa zmietali klebety o randení po tom, čo spolu hrali v hitovej dráme JTBC „SKY Castle“, boli spolu videní na rande v neskorých nočných hodinách.

Hoci je známe, že títo dvaja herci sú si blízki, predtým popreli, že by boli zapojení do akéhokoľvek romantického vzťahu. Minulý mesiac, počas hosťovania na KBS 2TV „ Šťastní spolu “, Jo Byeong Gyu vysvetlil že ich klebety o randení vznikli po tom, čo zábery zo zákulisia z „SKY Castle“ zachytili láskyplný moment medzi nimi dvoma. V tom čase ich spoluhráč Kim Hye Yoon podopreli svoje tvrdenie súhlasom, že oni dvaja spolu nechodia.21. februára však agentúry oboch hercov reagovali na správy potvrdením, že obaja herci sú teraz v romantickom vzťahu.

Agentúra Kim Bo Ra Moment Entertainment uviedla: „Po kontrole s [Kim Bo Ra] sme sa dozvedeli, že začiatkom tohto mesiaca začala chodiť s Jo Byeong Gyu. Agentúra Jo Byeong Gyu HB Entertainment podobne potvrdila: 'Začiatkom februára začal chodiť s Kim Bo Ra.'

Šťastnému páru blahoželáme!

Pozrite si video dvoch hviezd The Fact s dátumom nižšie:

Môžete tiež sledovať Kim Bo Ra a Jo Byeong Gyu v „SKY Castle“ nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )