Breaking: Lee Kwang Soo potvrdil, že randí s Lee Sun Bin po stretnutí na tému „Running Man“

 Breaking: Lee Kwang Soo potvrdil, že randí s Lee Sun Bin po stretnutí na tému „Running Man“

Lee Kwang Soo a Lee Sun Bin oficiálne spolu chodia!

31. decembra bolo oznámené, že dve hviezdy, ktoré sa prvýkrát stretli pri natáčaní filmu SBS „ Bežiaci muž “ spolu v septembri 2016 spolu chodili posledných päť mesiacov.

Agentúra Lee Kwang Soo King Kong by Starship reagovala na správy potvrdením: „Lee Kwang Soo a Lee Sun Bin spolu chodili päť mesiacov. Po stretnutí v 'Running Man' sa z nich nakoniec stali milenci a v súčasnosti sa navzájom sprevádzajú na stretnutiach a predstavujú sa ako ich významné partnerky.'Počas vystúpenia Lee Sun Bina v roku 2016 v „Running Man“ herečka vyjadrila svoj záujem o Lee Kwang Soo a vysvetlila: „Jeho spôsob hašterenia ma núti myslieť si, že sa k nám hodíme. Reakcia Lee Kwang Soo bola prevažne pozitívna a v jednej chvíli počas epizódy zavtipkoval: „Rozhodol som sa začať chodiť s Lee Sun Bin. Na budúci týždeň oznámime našu svadbu.'

Po spoločnom natáčaní epizódy sa obaja herci spriatelili a pred piatimi mesiacmi posunuli veci na vyššiu úroveň, keď začali romantický vzťah.

Ešte predtým, ako potvrdili svoj vzťah novinárom, sa o dvojici hovorí, že sa k sebe otvorene ľúbili pred svojimi blízkymi priateľmi a známymi. Lee Sun Bin aj Lee Kwang Soo sa navzájom predstavujú svojim známym známym a sprevádzajú sa pri najrôznejších jedlách a stretnutiach, pričom Lee Kwang Soo na verejnosti hovorí o Lee Sun Bin ako o „mojej priateľke“.

Šťastnému páru blahoželáme!

zdroj ( 1 ) ( dva )