BTS a TXT Label Big Hit Entertainment menuje nového generálneho riaditeľa

 BTS a TXT Label Big Hit Entertainment menuje nového generálneho riaditeľa

Spoločnosť Big Hit Entertainment, v ktorej sídli K-popové chlapčenské skupiny BTS a TXT, vymenovala 5. marca bývalého CBO (Chief Business Officer) Yoon Seok Juna za spoluvýkonného riaditeľa.

Tento krok je priamou reakciou na rast, ktorým značka prešla. V budúcnosti sa produkcia obsahu a obchod rozdelia medzi dvoch generálnych riaditeľov, odborníkov vo svojich oblastiach: CEO Bang Shi Hyuk bude dohliadať na produkciu obsahu, zatiaľ čo CEO Yoon Seok Jun bude mať na starosti obchodnú stránku vecí vrátane globálneho obchodu a videa. obsah a duševné vlastníctvo a ďalšie.

Yoon Seok Jun prvýkrát nastúpil do Big Hit Entertainment v roku 2010 ako pracovník pre strategické plánovanie a má rozsiahle skúsenosti s produkciou obsahu, manažmentom a obchodom. S inovatívnymi nápadmi a bystrým obchodným zmyslom je považovaný za kľúčového „skrytého hráča“ v raste Big Hit. Co-CEO rozpoznal dôležitosť streamovania a video obsahu a vytvoril tím video expertov na labeli. Tím pokračoval vo vytváraní streamu slávneho videoobsahu BTS, ktorý bol často propagovaný ako významný faktor explozívneho rastu fanúšikov skupiny.

Okolo roku 2015 sa Yoon Seok Jun presunul viac do obchodných záležitostí, zameral sa na expanziu a v roku 2017 na rozvoj globálnych partnerstiev a sietí.

Big Hit povedal: „CEO Yoon Seok Jun je niekto, kto sa nikdy nevzdal svojho úsilia vytvoriť ten najlepší obsah a zároveň sa odvážne ujal vedenia novým úsilím. S jeho novým vymenovaním za generálneho riaditeľa posilníme našu odbornosť vo všetkých ohľadoch, aby sme splnili očakávania fanúšikov a rozvinuli našu schopnosť konkurovať globálne.“

Zdroj ( 1 )