BTS, EXO, NCT 127, Lay a ďalší sa umiestnili vysoko v rebríčku svetových albumov Billboard

 BTS, EXO, NCT 127, Lay a ďalší sa umiestnili vysoko v rebríčku svetových albumov Billboard

Billboard teraz zverejnil svoje grafy na týždeň končiaci sa 12. januára, vrátane Svetové albumy graf!

BTS opäť kraľuje rebríčku svetových albumov, pričom skladba „Love Yourself: Answer“ sa drží na prvom mieste celkovo už 15. týždeň. Album je v rebríčku celkovo 19 týždňov.

Zatiaľ čo BTS si naďalej udržiava aj druhé a tretie miesto, tento týždeň sa ich mini album „Love Yourself: Her“ zo septembra 2017 dostal na 2. miesto, zatiaľ čo ich album „Love Yourself: Tear“ z mája 2018 sa dostal na 3. miesto – prepínač z objednávky, ktorú držali.Skladba „Don’t Mess Up My Tempo“ od EXO si udržiava 4. miesto, keďže v rebríčku trávi svoj deviaty týždeň. NCT 127 „Regular-Irregular“ opäť stúpa a teraz je na 5. mieste po umiestnení na 8. mieste minulý týždeň .

BTS „Face Yourself“ je tento týždeň na 6. mieste, zatiaľ čo je členom EXO Položiť „NAMANANA“ sa dostáva na 7. miesto.

Prebalený album skupiny EXO „Love Shot“, na ktorom nájdete titulná skladba s rovnakým názvom debutuje v hitparáde na 8. mieste.

„Regulate“ od NCT 127 sa tento týždeň posunulo na 9. miesto z 14. minulého týždňa, zatiaľ čo MONSTA X 'Take.1: Are You There?' skóre č. 10 po tom, čo sa minulý týždeň dostal na č. 12.

Červený zamat Skladba „RBB (Really Bad Boy)“ je na 11. mieste v zozname skladieb lídra BTS RM „mono“. je na 12. mieste a „I am YOU“ Stray Kids sa vracia do rebríčka na 14. pozíciu.

Gratulujeme všetkým umelcom!