BTS's V chválený za jeho prejav láskavosti na 33. odovzdávaní cien Golden Disc Awards

 BTS's V chválený za jeho prejav láskavosti na 33. odovzdávaní cien Golden Disc Awards

BTS's V je skutočne anjel!

6. januára, druhý deň 33. ročník ocenenia Zlatý disk sa konala v Gocheok Sky Dome v Soule. Kombinácia oboch dní, BTS vzal domov celkovo šesť trofejí na udeľovaní cien.

Tento úspech však nebol jedinou vecou, ​​ktorá upútala oči verejnosti. Bola to aj Vova ústretovosť voči ostatným spevákom ako napr NU'EST W a Paul Kim, ktorý roztopil srdcia mnohých divákov.Keď sa NU’EST W po vystúpení vrátili na svoje miesta, videli, že majú k dispozícii len tri miesta pre štyroch ľudí. Členovia sa trápili dobrých 30 sekúnd, pretože nechceli nechať jedného muža za sebou, kým sa rozhodli, že dvaja budú sedieť a dvaja stáť vzadu.

Vtom prišiel V. Člen BTS, ktorý to celé sledoval vedľa nich, im nonšalantne priniesol stoličku navyše, aby problém vyriešil. Vrátil sa k svojmu kolegovi Jiminovi, ktorý mu dal päťku za jeho milý čin.

Tým sa štedrosť V neskončila. Kvôli nekonečnému seriálu predstavení , bolo obdobie, keď jedinými spevákmi, ktorí zostali na sedadlách publika, boli BTS a Paul Kim. Keď V videl, že Paul Kim sedí sám, idol ho pozval, aby si sadol so zvyškom svojej skupiny a robil mu spoločnosť.

Po skončení odovzdávania cien Paul Kim zverejnil svoj Instagram a zverejnil fotografiu jeho a členov BTS, pričom uviedol, že je teraz fanúšikom skupiny. Spevák povedal: „Slová sa nedajú opísať. Tento príspevok som stále mazal a prepisoval. Oficiálne som fanúšikom BTS.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Nedokážem vysvetliť slovami #Vymazať, napísať, vymazať a prepísať #Správne opakovať

Príspevok zdieľaný používateľom Paul Kim (@pkalbum) zapnuté

zdroj ( 1 )