Bývalý osobný strážca Kanye Westa odhaľuje svoje „smiešne pravidlá“

 Kanye West's Former Bodyguard Reveals His 'Ridiculous Rules'

Kanye West hovorí bývalý bodyguard.

Steve Stanulis zastavil pri Hollywood Raw podcast s Dax Holt a Adam Glyn diskutovať o svojich skúsenostiach s Áno rapper.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Kanye West

Počas chatu to prezradil Raz má „nejaké smiešne pravidlá“.

„Chcel, aby si zostal 10 krokov za ním na mestskej ulici. Takže je zrejmé, že ak niekto príde a niečo urobí, kým sa pokúsim dobehnúť a zabrániť tomu, už by sa to stalo,“ povedal.

'Prvý deň, keď som ho stretol...bol to týždeň módy.' Mal som sa s ním stretnúť v štúdiu. Keď sa tam dostane, nastúpime do výťahu a on hovorí: ‚Nebudeš tlačiť, na aké poschodie ideme?‘ Povedal som: ‚Nemám poňatia, na aké poschodie, je to môj prvý deň.‘ Tak začne kričať. 'Takže chceš povedať, že si nevolal dopredu, aby si zistil, kam mám ísť?' Povedal som ‚nie.‘ Takže šantí a blúzni. Tak som povedal: „Pozri, brácho, môžeme to urobiť jedným z troch spôsobov. Po prvé, môžete mi povedať, aké tlačidlo mám stlačiť, a teraz to už budem vedieť. Po druhé, môžete stlačiť tlačidlo a ja uvidím, ktoré stlačíte, aby som to vedel. Alebo tri, môžete tu sedieť celý deň a povedať mi, aký dôležitý je váš čas a my nikam nepôjdeme.‘ Opäť to bola naša prvá interakcia. Išiel pre prvú možnosť.'

Aj to priznal Raz bol „jedným z mojich najmenej obľúbených ľudí na prácu v priebehu času“.

Diskutoval o skúsenostiach s Raz , Kim Kardashian a tiež paparazzi.

„V prvom rade neexistuje spôsob, aby [paparazzi] nezavolali vopred. Neexistuje spôsob, ako vždy, keď odchádzajú, všetci títo ľudia o tom vedia. Určite niekto volá dopredu. To je len môj názor... len zhodou okolností hovorím, že nech sme kdekoľvek, vždy sú tam. Možno sú len lepší, ako si myslím.'

A nakoniec, v hre Name That Celeb, vyhlásil Raz najtvrdší pracovník, najpotrebnejší, najnáladovejší a najhorší tipér a povedal, že už s ním nikdy nebude pracovať. Prípadne, povedal Tobey Maguire bola najláskavejšia celebrita a to Woody Harrelson , Stephen Baldwin a Alanis Morissette všetky boli skvelé.