Bývalý producent The East Light Moon Young Il bol uväznený pred súdnym procesom za obvinenia zo zneužívania

 Bývalý producent The East Light Moon Young Il bol uväznený pred súdnym procesom za obvinenia zo zneužívania

Moon Young Il, producent, ktorý bol obvinený z verbálneho a fyzického zneužívania bývalých členov The East Light Lee Seok Cheol a Lee Seung Hyun, bol uväznený ešte pred súdnym procesom.

Lee Seok Cheol a právny zástupca Lee Seung Hyun vydali oficiálne vyhlásenie o tejto záležitosti, ktoré znie takto:

Ahoj. Toto je právnik Jung Ji Seok. K 20. decembru policajná stanica Bangbae, ktorá vyšetruje prípad týkajúci sa Moon Young Il a The East Light, uväznila Moon Young Il prostredníctvom prokuratúry centrálnej okresnej provincie Soul pre obvinenia z mimoriadneho a opakovaného násilia.Policajná stanica Bangbae podala prostredníctvom centrálnej okresnej prokuratúry v Soule a centrálnych okresných súdov v Soule zatykač na Moon Young Il a sudca vydal zatykač 14. decembra. Zatykač bol vykonaný skoro ráno 15. decembra. a potvrdili sme, že Moon Young Il je momentálne vo väzení na policajnej stanici Seocho.

Policajná stanica Bangbae tiež vyšetruje generálneho riaditeľa Kim Chang Hwana a prezidenta Lee Jung Hyuna (z Media Line Entertainment) za podnecovanie k násiliu a navádzanie naň a porušovanie zákona o starostlivosti o deti. Kim Chang Hwanovi bol jeho prípad postúpený prokuratúre, aby bola obvinená, zatiaľ čo Lee Jung Hyunovi bol jeho prípad postúpený s návrhom, aby nebolo vznesené obvinenie.

Podozriví, ktorí sú uväznení prokuratúrou, sú zadržaní až na 10 dní (29. decembra), takže veríme, že ak nenastanú žiadne zvláštne okolnosti, bude odsúdený do roka.

Ďakujem.

V októbri sa objavili správy, že členovia The East Light boli v rámci svojej agentúry verbálne a fyzicky zneužívaní. Bratia Lee Seok Cheol a Lee Seung Hyun vystúpili vpred a odhalené že ich štyri roky slovne a fyzicky týral producent Moon Young Il. Hoci oni poskytnuté zvukové záznamy a iné dôkazy má agentúra odmietnuté obvinenia voči generálnemu riaditeľovi Kim Chang Hwanovi priznávajúc k obvineniam vzneseným proti Moon Youngovi Il. Media Line má od r ukončené zmluvu so všetkými členmi The East Light.

zdroj ( 1 )