Caitriona Balfe, Michelle Dockery a ďalší sa stretnú na InStyle's Badass Women Dinner!

 Caitriona Balfe, Michelle Dockery a ďalší sa stretávajú'InStyle's Badass Women Dinner!

Caitriona Balfe a Michelle Dockeryová šťastne zaujať spoločnú pózu pri návšteve InStyle Badass Dámska večera sponzorovaný Secret at the Sunset Tower v utorok (28. januára) vo West Hollywood, Kalifornia.

Ten 40-ročný Outlander herečka a 38-ročná Downtown Abbey hviezdy sa na podujatí pripojili Maude Apatowová , Zoey Deutch , Lake Bell , D'Arcy Carden , Logan Browning , Lovec Schafer , Sydney Sweeney a spolupredsedovia Baby2Baby Kelly Sawyer Patricof a Norah Weinstein .

FOTKY: Pozrite si najnovšie obrázky Caitriona Balfe

V štýle šéfredaktor Laura Brownová usporiadala večeru na oslavu úspechov a života tvrdo pracujúcich žien.

'Myslím si, že je úžasné, keď si v miestnosti plnej takých skúsených žien a môžeš si utrieť ich genialitu a brilantnosť,' Catherine vyjadrené (cez V štýle ). 'Je naozaj pekné rozprávať sa s ľuďmi, ktorí v tomto odvetví robia neuveriteľné veci, skutočne podporujú iné ženy a uisťujú sa, že nás všetkých počuť a ​​sadnúť si za stôl.'

FYI: Catherine má na sebe a Rachel Comey šaty. Michelle má na sebe a Zimmermann oblek. Zoey má na sebe a Monse oblek. Logan má na sebe a Prabal Gurung šaty. Lovec nosí Burberry . Sydney má na sebe Alexander Wang šaty.

ČÍTAJ VIAC: Caitriona Balfe odhaľuje, že je oficiálne jedným z najhorších vodičov Kalifornie – sledujte tu!