Cast „Coffee, Do Me A Favor“ sľubuje skvelú chémiu ako spolupracovník Webtoon Office

 Cast „Coffee, Do Me A Favor“ sľubuje skvelú chémiu ako spolupracovník Webtoon Office

Nadchádzajúca víkendová dráma Channel A „Coffee, Do Me a Favor“ má priniesť špeciálnu chémiu z obsadenia postáv, ktoré spolupracujú na webových filmoch!

„Káva, urob mi láskavosť“ bude romantická komédia, ktorá rozpráva príbeh obyčajnej pomocnej spisovateľky webtoon, ktorá vypije čarovnú kávu, ktorá zmení jej vzhľad, aby si mohla naplniť svoju neopätovanú lásku, a krásnej autorky webtoon, ktorá nie. neverím na lásku.

Príbehy drámy sa budú odohrávať najmä v kancelárii webtoon. Zvýraznenie Yong Junhyung zahrá populárny webtoonový umelec Im Hyun Woo a pridá sa k nemu Kim Min Young hrá Lee Seul Bi, asistentku, ktorá ešte nedebutovala ako umelkyňa webtoonov. Maeng Se Chang bude Lee Dong Gu, asistent zodpovedný za farby a pozadia, a Han Je Hoo hrajúci Jung Sook, asistent kreslenia.

Nové fotografie poskytujú malý pohľad do toho, čo sa deje v kancelárii, keď sa Lee Seul Bi opatrne približuje k Im Hyun Woo a ostatní to z diaľky sledujú. Kvarteto predvedie zábavnú a sladkú chémiu, pretože Im Hyun Woo je starostlivejšia a zameraná na detaily, ako sa zdá, Lee Seul Bi je plná energie a najmladší asistenti ju sledujú. Lee Dong Gu má slnečnú povahu a je dosť zhovorčivý, zatiaľ čo Jung Sook je tmavý, tichý typ, ktorý je vždy ochotný počúvať problémy ľudí.

Chémia kvarteta sa naplno prejaví pri premiére filmu „Káva, urob mi láskavosť“ 1. decembra o 19:40. KST. Dráma bude dostupná aj na Viki!

zdroj ( 1 )