Celebrity, ktoré hrali v bizarných, veselých a úplne extra reklamách

  Celebrity, ktoré hrali v bizarných, veselých a úplne extra reklamách

Reklamy sú navrhnuté tak, aby odrážali najhorúcejšie trendy súčasnosti, takže nie je prekvapením, že niekedy nestarnú dobre.

Aj keď mnohé reklamy zobrazujú naše obľúbené celebrity K-pop a K-dráma vyzerajúce nádherne, krásne a zložené, niekedy reklama použije úplne netradičný koncept, ktorý sa neskôr v kariére celebrity vráti do rozpakov.

Niektoré z týchto reklám nádherne odrážajú to, čo bolo kedysi populárne, zatiaľ čo niektoré sú nedávne, ktoré – hoci nie sú trápne samy osebe – požiadali svoje hviezdy, aby v mene predaja ich produktu predviedli zaujímavé veci.Tu je niekoľko príkladov reklám s kórejskými celebritami s bizarnými konceptmi:

Yeo Jin Goo

Yeo Jin Goo si najprv získal srdcia ako roztomilý detský herec, a potom zapôsobil na divákov rozsahom svojho talentu, zrelosti a hlbokého hlasu, keď rástol. V treťom ročníku strednej školy, na vrchole jeho popularity od „ Mesiac objímajúci Slnko “, Yeo Jin Goo nakrútil reklamu pre značku sušienok Choco Heim.

Reklama nielenže predviedla klonovanie, ktoré toľko kórejských reklám nevysvetliteľne obľubuje, ale aj výkonnú choreografiu, ktorá je zábavnejšia len s výrazom na tvári Yeo Jin Goo.

Yoo Seung Ho

Možno je to vec Choco Heim?

Predtým, ako tu bol Yeo Jin Goo, bol tu Yoo Seung Ho. Aj keď tu nebolo zahrnuté žiadne klonovanie, z nejakého dôvodu je ten malý spev a tanec, ktorý robí, ešte zábavnejší. Na začiatku je tiež vážna hra s obočím.

IU

Táto reklama na značku make-upu The Saem je dobrým odrazom toho, že trendy v líčení nemusia nevyhnutne starnúť. V klipe IU skúša jedinečný a farebný vzhľad očí, ktorý sa veľmi líši od jej bežného štýlu líčenia.

Titulok sa časom stáva zábavnejším, pretože znie: „Zmenil som spôsob, akým myslím.“

SHINee

Ako väčšina fanúšikov vie, idolová skupina raz nakrútila… úžasne retro reklamu na Ppushu Ppushu (občerstvenie známe aj ako rezance). Členovia SHINee, nakrútení trochu ako komiks, predvádzajú rôzne tanečné pohyby (poppin’, wave, atď.) s rezancami v rukách a okolo nich sa objaví oranžová grafika.

Lee Joon Gi

Táto reklama je nápad, ktorý jasne fungoval na papieri: Lee Joon Gi sedí za klavírom, obklopený krásnymi ženami. Čo sa môže pokaziť?

Reklama bola natočená pre značku s názvom „Krásne ženy ako granátové jablká“. Toto nastavenie bolo nakoniec skôr strašidelné ako očarujúce (prečo majú všetci v reklame na granátové jablko bielu farbu?), ale ak už nič iné, ukázali, že dobrý vzhľad Lee Joon Gi je večný.

MOMOLAND 'S JooE

Po tom, čo sa JooE stala známou pre svoju intenzívnu a zábavnú choreografiu na pódiu, bola oslovená, aby hrala v skutočne divokej reklame na značku nápojov Tropicana. Teraz sa reklama na Tropicana stala dôležitou súčasťou imidžu JooE!

Niel z Teen Top, Ružová 's Jung Eun Ji | , Lee Kwang Soo

Je Fanta skratka pre fantáziu? Pretože to je témou tejto intenzívnej reklamy, v ktorej Lee Kwang Soo hrá úlohu nejakého krstného otca víly Fanty, ktorý mení bežných študentov na K-popové idoly.

Super Junior's Kim Heechul

Skutočne epický prípad klonovania! Natočený pre značku Miwon a na základe populárneho tanca „Pick Me“ z „Produce 101“ sa režisér reklamy zrejme rozhodol, prečo mať jedného Heechula, keď ich môžete mať všetkých.

MONSTA X 's Shownu a Yebin od DIA

Obaja vyzerajú v tejto reklame na Kose nádherne, ale je to ich úroveň oddanosti paródii „Goblin“, ktorá si zaslúži čestné uznanie. Shownu hrá titulárneho „Škriatka“, ktorý sa objaví vždy, keď Yebin potrasie fľašou červeného odtieňa. Svoje zručnosti v líčení predvádza aj z „Princa na pery“ tým, že jej sám nanesie líca na líca!

Korunný moment reklamy je, keď Yebin zatrasie fľašou v dievčenskej kúpeľni a Shownu sa objaví zo stánku za ňou.

Aké sú niektoré ďalšie skutočne bizarné kórejské reklamy, ktoré ste v priebehu rokov videli?

zdroj ( 1 )