Cesta na zapamätanie: 8 míľnikov v kariére, na ktoré nikdy nezabudneme

  Cesta na zapamätanie: 8 míľnikov v kariére, na ktoré nikdy nezabudneme

Ako sa rok 2018 pomaly chýli ku koncu, Wannables sa predovšetkým obávali jednej veci: dňa, keď sa Wanna One rozpadne. Ale ešte nezúfajte! Hoci ich čas ako skupina bol krátky, zažiarili jasnejšie, než by si ktokoľvek z nás dokázal predstaviť.

Urobme si výlet po uličke spomienok a zaspomínajme si na to, aký úžasný rok a pol to bol; Tu je osem dôležitých míľnikov, ktoré sa vyskytli počas cesty Wanna One. Užite si to!

1. Vytvorenie skupiny

Ak to urobíme správne, potom je prirodzené, že začneme od začiatku! V deň, keď sa to všetko začalo, kórejskí národní producenti vybrali našich posledných 11 stážistov počas finále „Produce 101 Season 2“. Aký krásny a emotívny deň to bol!2. Prvá výhra s „Energetickým“

Wanna One, ktorý práve debutoval, získal svoje prvé víťazstvo v tak krátkom čase! Počas celej akcie „Energetické“ získali prvé miesto celkom 15-krát. Hovorte o pôsobivom! Klip nižšie ukazuje prekvapené tváre členov, keď sú vyhlásení na prvom mieste, a verte mi, keď poviem, že ich reakcie sú na nezaplatenie.

3. Vystúpenia takmer na každom varietnom predstavení

Od „Happy Together“ cez „Weekly Idol“ až po „SNL Korea“, Wanna One si určite našli cestu po celom svete rozmanitosti. Ak sa pozriete nižšie, uvidíte, že členovia hrajú roly ako hlavné postavy v K-drámach, čo pobaví moderátorov „Happy Together“. Z týchto relácií sa však zrodilo veľa veselých momentov, takže je takmer nemožné vybrať si favorita!

4. Hodnotenie množstva obchodov CF

Natáčanie CF je pre idol zvyčajne znakom úspechu a chlapec Wanna One dokázal svoju popularitu! V skutočnosti značkové ponuky starostlivosti o pleť Innisfree a piva Hite prišli do Wanna One pomerne skoro. Počas natáčania reklamy Yo-Hi nakrútili členovia každý svoju vlastnú verziu reklamy, pričom začlenili svoju osobnosť, výsledkom čoho bol kvalitný obsah pre Wannables! V porovnaní s bežnými reklamami je sledovanie Wanna One’s CF rozhodne zábavnejšie.

5. Cestovanie po svete

Nielenže vystupovali na rôznych miestach pre KCON, Wanna One usporiadali svoje vlastné vystúpenia v Kórei, USA, Japonsku, Indonézii, Austrálii a v mnohých ďalších! S takýmto plánom turné museli neuveriteľne tvrdo pracovať, aby videli svojich fanúšikov po celom svete. A blahoželám vám, šťastlivcom, ktorých bolo dosť požehnane vidieť ich naživo!

6. Spolupráca so staršími umelcami

Napriek tomu, že Wanna One debutovali len minulý rok, množstvo spoluprác, ktorých sa zúčastnili, je pôsobivé. Jednotkové skladby na ich albume „1÷x=1 (Undivided)“ produkovali Zico, Heize, Nell a Dynamic Duo a výsledky nás neskutočne otriasli. Špeciálna skúška nižšie nám navyše poskytla spoluprácu SECHSKIES x Wanna One, o čom sme ani nevedeli, že ju potrebujeme!

7. Nastavenie záznamov v hudobných rebríčkoch

Vo fyzickom aj digitálnom predaji je Wanna One silou, s ktorou treba počítať. Napríklad „Beautiful“ si na Melone za hodinu získalo viac ako 100 000 jedinečných poslucháčov! Toto množstvo poslucháčov prekonalo vtedajší rekord v najvyššom počte vypočutí skladieb počas jednej hodiny, a to aj po zmene pravidiel rebríčka. Aké šialené to je?!

8. Vyhrávanie obrovského množstva ocenení

Nie, nepreháňam, keď poviem „sakra“. Wanna One nielenže vyhrali väčšinu ocenení pre nováčikov v roku 2017, ale dokonca vyhrali „Najlepšiu mužskú skupinu“ v roku 2017 MAMA a „Pieseň roka“ na MBC Plus X Genie Music Awards v roku 2018. Je neuveriteľné, ako dobre zdobené sú Wanna One polička na trofeje je už k dispozícii a čakajú nás ešte ďalšie ocenenia! Gratulujem im všetkým; tento úspech si skutočne zaslúžia.

Aká je vaša obľúbená spomienka na Wanna One? Poďme sa všetci spojiť a dobre sa vyplakať v komentároch nižšie!

jadicus35 je cez deň obyčajnou vysokoškoláčkou a cez noc nie tak uzavretou fanynkou. Väčšinu času trávi na Tumblr keď neštuduje (ale naozaj by mala) a/alebo predstiera, že je funkčnou ľudskou bytosťou.