Cha Eun Woo a Lee Hyun Woo z ASTRO sú náramní učitelia na strednej škole v „Dobrý deň byť psom“

 Cha Eun Woo a Lee Hyun Woo z ASTRO sú náramní učitelia na strednej škole v „Dobrý deň byť psom“

Pripravte sa na nezabudnuteľnú romantiku medzi nimi ASTRO s Cha Eun Woo a Lee Hyun Woo v „Dobrý deň byť psom“!

„A Good Day to Be a Dog“, vychádzajúca z rovnomenného webtoonu, je pripravovaná fantasy romantická dráma o žene, ktorá je prekliata, aby sa zmenila na psa, keď pobozká muža. Jediný, kto však môže odčiniť jej kliatbu, je muž, ktorý sa bojí psov kvôli traumatickej udalosti, z ktorej sa už nepamätá.

Cha Eun Woo z ASTRO bude hrať v dráme ako Jin Seo Won, stredoškolský učiteľ matematiky, ktorý má strach zo psov kvôli minulému incidentu. Park Gyu Young zahrá Han Hae Na, učiteľku kórejského jazyka, ktorá trpí nešťastnou kliatbou spojenou s bozkom. Lee Hyun Woo si zahrá ich kolegu Lee Bo Kyuma, kórejského učiteľa dejepisu, ktorý pod svojím priateľským zovňajškom skrýva prekvapivé tajomstvo.

Aj keď sú Jin Seo Won a Lee Bo Kyum obaja veľmi populárni v škole pre ich pekný vzhľad, títo dvaja učitelia majú málo spoločného, ​​pokiaľ ide o ich osobnosti. Zatiaľ čo Jin Seo Won je chladný a rezervovaný, teplý a veselý Lee Bo Kyum je životom strany a je obzvlášť dobrý v starostlivosti o iných ľudí.

Napriek rozdielom sú však títo dvaja spolupracovníci dobrými priateľmi: čerstvo zverejnené fotografie z drámy ukazujú, ako dvojica spolu trávi čas v škole aj mimo nej. Či už trávite čas v kaviarni alebo idete kempovať vo svojom voľnom čase, náklonnosť Jin Seo Won a Lee Bo Kyum k sebe je očividná.

Podľa produkčného tímu drámy oboch mužov spája aj niečo iné – skryté tajomstvo súvisiace s minulými životmi.

“A Good Day to Be a Dog” má premiéru 11. októbra o 21:00. KST a budú dostupné na Viki. Pozrite si najnovší teaser k tejto dráme tu !

Nižšie si môžete pozrieť aj ďalšiu upútavku na drámu s anglickými titulkami:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )