Cha Eun Woo a Park Gyu Young sa o seba opierajú a podporujú v „Dobrý deň byť psom“

 Cha Eun Woo a Park Gyu Young sa o seba opierajú a podporujú v „Dobrý deň byť psom“

MBC“ Dobrý deň byť psom ” odhalila nové fotografie pred nadchádzajúcou epizódou!

Na základe webtoonu je „Dobrý deň byť psom“ fantasy romantická dráma o Han Hae Na ( Park Gyu Young ), žena, ktorá je prekliata, aby sa premenila na psov, keď pobozká muža. Jediný, kto však môže zrušiť jej prekliatie, je jej kolega Jin Seo Won (ASTRO’s Cha Eun Woo ), ktorý sa bojí psov v dôsledku traumatickej udalosti, z ktorej si už nepamätá.

Spoilery

Predtým si Seo Won a Hae Na potvrdili svoje city a začali sa tajne stretávať. Boh hôr Bo Kyum, ktorý čakal, kým sa Seo Won a Hae Na zblížia, však začal svoju pomstu a odhalil, že Soo Hyun (minulý život Seo Wona) a Mak Soon (minulý život Hae Na) spôsobili smrť jeho milovanej Cho. Young (Kim Yi Kyung) v minulosti.

Novo zverejnené fotografie zachytávajú romantický moment medzi Seo Won a Hae Na na pláži. Na obrázkoch obaja sedia vedľa seba a láskyplne sa na seba pozerajú. Seo Won nedokáže odtrhnúť oči od Hae Na, zatiaľ čo Hae Na sa naňho pokojne obzerá a zdôrazňuje ich vrúcnu lásku.

Ďalšia fotografia zobrazuje Seo Won a Hae Na, ako sa o seba opierajú, nazerajú do pochmúrnejšej atmosféry a naznačujú svoje obavy, vďaka čomu sú diváci zvedaví, čo sa stalo.

Nadchádzajúca epizóda bude zobrazovať Seo Won a Hae Na, ktorí čelia ďalším problémom v dôsledku kliatby, ktorú Bo Kyum uvalil na Hae Naovu rodinu, čo zvyšuje očakávanie, ako sa bude ich románik vyvíjať tvárou v tvár novým prekážkam.

Ďalšia epizóda “A Good Day to Be a Dog” sa bude vysielať 20. decembra o 21:00. KST.

Pozrite si „Dobrý deň byť psom“ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )