Cha Eun Woo sa v pripravovanej fantasy trilerovej dráme „Island“ premení na najmladšieho exorcistu

 Cha Eun Woo sa v pripravovanej fantasy trilerovej dráme „Island“ premení na najmladšieho exorcistu

Nadchádzajúca séria „Island“ priniesla prvé fotografie Cha Eun Woo !

„Island“ je založená na rovnomennom hite webtoon, fantasy dráma o temnom tajomstve ukrytom na krásnom ostrove Jeju – a ľuďoch, ktorí sú predurčení bojovať proti zlým silám, ktoré sa snažia zničiť svet. ASTRO Cha Eun Woo hrá exorcistu Johna, ktorý bol čoskoro po narodení adoptovaný v zámorí. Prijíma Božie povolanie a stáva sa najmladším exorcistom. Jedného dňa je vyslaný na ostrov Jeju a čelí „dňu“ napísanému v prorockej knihe a zapletie sa do víru osudu.

V prvej fotografii má Cha Eun Woo na sebe kňazské šaty a môže sa pochváliť dokonalou synchronizáciou so svojou postavou, ako keby vyskočil z pôvodného webtoonu. Ján je v priestore plnom svätej aury a pripravuje sa na obrad zapálením sviečky so slúchadlami na ušiach.

Na ďalšom obrázku John niekam hľadí so zmysluplným pohľadom, akoby čakal, kým sa niekto objaví.

Na druhej strane, obrázok nižšie zobrazuje Johna v neformálnom oblečení namiesto kňazskej uniformy, vďaka čomu sa diváci tešia na farebné kúzla a výkon tohto mladého exorcistu.

Produkčný tím poznamenal: „Cha Eun Woo prekvapil členov štábu na mieste tým, že počas nakrúcania stvárnil Johna voľnejšie. Dráma bude plná nových kúziel Cha Eun Woo, ktoré nikde inde nevideli, takže prejavte veľký záujem.'

„Island“ bude mať premiéru 30. decembra. Pozrite si upútavku na drámu tu !

Počas čakania sledujte Cha Eun Woo v ' Skutočná krása “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )