Cha Eun Woo z ASTRO o drámach, ktoré chce vyskúšať, a herečkách, s ktorými chce spolupracovať

 Cha Eun Woo z ASTRO o drámach, ktoré chce vyskúšať, a herečkách, s ktorými chce spolupracovať

Vo vysielaní MBC 3. decembra Sekcia TV “, ako hosť vystúpil Cha Eun Woo z ASTRO a porozprával o drámach, ktoré by chcel robiť v budúcnosti, ako aj o herečkách, s ktorými by rád spolupracoval.

Idolový herec bol obľúbenou voľbou pre inzerentov v Kórei, a to hneď po boku ľudí, ktorí majú rád Park Bo Gum a Wanna One's Kang Daniel a na otázku, prečo si to myslí, Cha Eun Woo poďakoval dráme „My ID Is Gangnam Beauty“, v ktorej si nedávno zahral po boku Som Soo Hyang .

Pre svoju ďalšiu drámu chce Cha Eun Woo prevziať historickú alebo školskú drámu. Povedal: 'Ak to sledujú nejakí režiséri, obsaďte ma, prosím.'

Cha Eun Woo si potom vybral herečky, s ktorými by chcel pracovať. Najprv dostal na výber medzi Dňom dievčat Hyeri a Suzy , Cha Eun Woo si vybral Suzy.

Medzi Kim Yoo Jung a Park Bo Young Cha Eun povedal, že by chcel pracovať s Park Bo Young.

Nakoniec si Cha Eun Woo spomedzi svojich dvoch možností, Suzy a Park Bo Young, vybral Suzy.

V minulosti si Cha Eun Woo vybral herečku Shin Min Ah ako jeho ideálny typ, takže anketár položil ešte jednu otázku: Shin Min Ah alebo Suzy?

Cha Eun Woo si vybral Shin Min Ah a povedal: „Predtým som si vybral dva dramatické žánre, historický a školský, takže so Shin Min Ah by som rád nakrútil historickú drámu a so Suzy by som rád nakrútil školu. dráma. Som chamtivý.'

zdroj ( 1 )