Chadwick Boseman Dead – hviezda „Black Panther“ zomiera na rakovinu vo veku 43 rokov

 Chadwick Boseman mŕtvy -'Black Panther' Star Dies of Cancer at 43

Chadwick Boseman , hviezda filmu Marvel Čierny panter , bohužiaľ zomrel vo veku 43 rokov po boji s rakovinou hrubého čreva.

Hercov tím potvrdil zdrvujúcu správu zdieľaním vyhlásenia na jeho stránkach sociálnych médií.

„S nesmiernym zármutkom potvrdzujeme jeho odchod Chadwick Boseman “, začalo vyhlásenie.” Chadwick V roku 2016 mu bola diagnostikovaná rakovina hrubého čreva v štádiu III a počas posledných 4 rokov s ňou bojoval, keď sa dostal do štádia IV.“

'Skutočný bojovník, Chadwick cez to všetko vytrval a priniesol vám veľa filmov, ktoré ste si tak obľúbili. Od Marshall do S 5 krvami , Augusta Wilsona Čierne dno Ma Rainey a niekoľko ďalších, všetky boli natočené počas a medzi nespočetnými operáciami a chemoterapiou,“ pokračovalo vyhlásenie.

„Bolo to pre jeho kariéru česť oživiť kráľa T’Challu Čierny panter . Zomrel vo svojom dome s manželkou a rodinou po boku. Rodina vám ďakuje za vašu lásku a modlitby a žiada vás, aby ste v tomto ťažkom období aj naďalej rešpektovali ich súkromie,“ uzavrelo vyhlásenie.

Chadwick bol naposledy videný vystupovať v máji keď vezme svojho psa na prechádzku po okolí.

Na začiatku tohto roka, fanúšikovia vyjadrili obavy po Chadwick vo videu, ktoré zverejnil, vyzeral ako tenký na sociálnych sieťach a teraz je jasné, čo sa stalo.

Všetkým posielame naše myšlienky a sústrasť Chadwick svojich blízkych v tomto ťažkom období.