Chcete, aby jeden usporiadal špeciálnu výstavu na počesť ich spoločného času

 Chcete, aby jeden usporiadal špeciálnu výstavu na počesť ich spoločného času

Chceš jednu uskutoční špeciálna výstava.

Od 1. februára sa vo vesmírnom múzeu Sang Sang v Yongsane v Soule uskutoční špeciálna výstava „Wanna One ‚Forever‘“. Výstava bude obsahovať fotografie a videá Wanna One počas posledných 512 dní propagácie. Členovia dúfali, že touto výstavou naposledy prejavia svojim fanúšikom vďačnosť a ľútosť.

Okrem osobných predmetov, ktoré členovia radi dobrovoľne predvedú, bude výstava zahŕňať aj kolekciu mediálneho umenia, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre výstavu, využívajúca špičkové technológie vrátane pohyblivej grafiky, mapovania projektora a metód interakčného dizajnu.Skupina sa na výstave spojila s produkčnou spoločnosťou Mahanaim Live. Generálny riaditeľ Mahanaim Live poznamenal: „Wanna One boli aktívni najkratšie, no dostali najväčšiu lásku. Urobili sme, čo bolo v našich silách, aby sme predstavili obsah, ktorý ani fanúšikovia nikdy predtým nevideli a ktorý by najlepšie opísal skutočnú identitu každého člena. Keďže táto výstava je poslednou šancou zapamätať si ich ako Wanna One, snažili sme sa urobiť dokonalú výstavu.“

Vstupenky budú k dispozícii niekedy v januári na oficiálnej webovej stránke výstavy, keď bude zriadená. Členovia fanklubu majú nárok na nákup počas predpredaja.

V súčasnosti sa Wanna One pripravuje na svoj posledný koncert “Preto”, ktorý sa uskutoční od 24. do 27. januára v Gocheok Sky Dome v Soule.

zdroj ( 1 )