Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok vystavili svoju atletiku na scéne plávania filmu „Posledná cisárovná“

 Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok vystavili svoju atletiku na scéne plávania filmu „Posledná cisárovná“

SBS' Posledná cisárovná ” zverejnil zábery z Choi Jin Hyuk a Shin Sung Rok na scéne súťažného plávania.

'Posledná cisárovná' mala premiéru 29. novembra hodnotenia v hornej časti svojho časového úseku. V dráme hrá Shin Sung Rok ako cisára v alternatívnom vesmíre, kde Kórei vládne konštitučná monarchia a Choi Jin Hyuk ako cisársky osobný strážca. Jang Nara hrá muzikálovú herečku, ktorá sa dostane do pozície cisárovnej a zapletie sa do zložitých politických machinácií kráľovskej rodiny.

Spoilery

V poslednej epizóde postava Choi Jin Hyuka obrátila nový list a požiadala, aby sa stala cisárskym bodyguardom. Na záverečnom pohovore sa však zrazu objavil cisár a streľbou zo zbrane uvrhol veci do chaosu. Keď namieril na Choi Jin Hyuk, Choi Jin Hyuk vzal zbraň a namieril ju namiesto toho na cisárovu tvár.Hoci cisárova tvár prebudila spomienky na nespravodlivú smrť jeho matky, Choi Jin Hyuk odložil zbraň. Cisár, zaujatý jeho odvahou, si ho najme ako cisára a cisárovnej osobnej ochranky.

Na nových fotografiách sa zdá, že cisár a osobný strážca majú súkromné ​​plavecké preteky v bazéne cisárskeho paláca. Hoci Choi Jin Hyuk vyzerá, že súťaž berie vážne, Shin Sung Rok vyzerá zábavnejšie, keď sa pomocou cvičenia dostane bližšie k svojmu novému bodyguardovi.

Scéna sa natáčala v Yeouido v neskorých hodinách, keď nikto nemal používať bazén. Natáčanie sa preto v ten deň skončilo veľmi neskoro, no vďaka úsiliu hercov a štábu sa im scénu podarilo dokončiť čo najrýchlejšie.

Predovšetkým títo dvaja herci ukázali plody fyzického tréningu, ktorý absolvovali pri príprave na svoje úlohy, nakrútili viacero záberov z plávania počas dvoch hodín, pričom si zachovali veselú a pozitívnu atmosféru.

Produkčný štáb uviedol: „Chun Woo Bin sa úspešne stal cisárskym bodyguardom, ako plánoval, a získal prekvapujúcu priazeň cisára. Táto scéna je dôležitá v celkovom toku drámy.'

Najnovšiu epizódu „Poslednej cisárovnej“ si môžete pozrieť tu:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )