Choo Sung Hoon zdieľa, prečo plakal na Sarangovej promócii

 Choo Sung Hoon zdieľa, prečo plakal na Sarangovej promócii

V epizóde 17. decembra „ Prosím, starajte sa o moju chladničku “, umelec zmiešaných bojových umení Choo Sung Hoon hovoril o svojej rodine.

Varietná šou „Prosím, starajte sa o moju chladničku“ predstavuje hostí celebrít, ktorí si prinesú svoje chladničky na scénu, aby sa hviezdni kuchári mohli pobiť pri príprave jedál iba z ingrediencií z ich chladničky a skríň.

Keď sa Choo Sung Hoon objavil v najnovšej epizóde, moderátori spomenuli, že jeho chladnička sa dostala najďalej v histórii relácie, pretože bola privezená až z Havaja. Boli zdieľané niektoré klipy, na ktorých Choo Sung Hoon a Choo Sarang balili obsah svojej chladničky doma.Choo Sung Hoon vysvetlil: „Presťahovali sme sa na Havaj kvôli Sarangovmu vzdelaniu. Je veľmi dobrá v kórejčine aj japončine a presťahovali sme sa tam, aby sa mohla učiť angličtinu.“

Hostitelia povedali, že počuli, že Choo Sung Hoon veľa plakal v deň, keď Choo Sarang promoval v škôlke.

Choo Sung Hoon povedal: „Je to pravda. Kedykoľvek chodila do škôlky, chodili sme spolu a držali sa za ruky. Keď bola hotová, prišli sme spolu domov. To sa však končí, keď začnú chodiť do základnej školy. Tak som si pomyslel: ‚Ach, tie tri roky sú už preč‘ a bol som taký smutný, že som si vyplakal oči.

Hostitelia sa potom spýtali, či Choo Sarang teraz chodí do školy sama, a Choo Sung Hoon sa zasmial a priznal, že ju stále vodí do školy každý deň. 'Bez dôvodu som plakal,' povedal.

Choo Sung Hoon a jeho dcéra Choo Sarang sa spolu objavili v populárnej reality show KBS 2TV “ Návrat Supermana “od roku 2013 do roku 2016.

Pozrite si „Návrat Supermana“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )