Chun Woo Hee, Jeon Yeo Bin a Han Ji Eun boli potvrdení pre novú drámu JTBC „Melo Is My Nature“

 Chun Woo Hee, Jeon Yeo Bin a Han Ji Eun boli potvrdení pre novú drámu JTBC „Melo Is My Nature“

Hlavné ženské úlohy boli potvrdené pre nadchádzajúcu drámu JTBC “ Melo je moja povaha .“

„Melo Is My Nature“ je nová komediálna dráma JTBC od piatka do soboty, ktorá sa zaoberá obavami, románikmi a každodenným životom troch žien vo veku 30 rokov, ktoré napokon žijú pod jednou strechou.

Chun Woo Hee prevezme úlohu Im Jin Joo, bipolárneho a podivínskeho scenáristu. Aj keď navonok vyzerá normálne, všetko, čo robí, je vždy trochu iné ako normálne. S „Melo Is My Nature“ zažije Chun Woo Hee svoj prvý dramatický comeback po dvoch rokoch od drámy „Argon“ z roku 2017.

Úlohu Lee Eun Jeong si zahrá Jeon Yeo Bin, ktorá získala chválu verejnosti za svoje účinkovanie vo filme „After My Death“ z roku 2018. Splnila si svoj detský sen stať sa producentkou dokumentárnych filmov a pripojila sa k jednej z najvýznamnejších dokumentárnych produkčných spoločností v tomto odbore. Odíde však, aby si založila vlastnú spoločnosť, pretože neznesie sexuálne obťažovanie zo strany svojho šéfa.

Nakoniec si Han Ji Eun zahrá Hwang Han Joo, marketingového riaditeľa v dramatickej produkčnej spoločnosti. Porodila pred svadbou s chlapom, ktorý ju nakoniec opustí, aby si splnil svoj sen stať sa komikom. Potom sa Hwang Han Joo nekonečne snaží vyvážiť svoju prácu a starostlivosť o svoje dieťa.

Produkčný tím filmu „Melo Is My Nature“ povedal: „Chun Woo Hee, Jeon Yeo Bin a Han Ji Eun sa odhodlane pripravujú na drámu. Keďže ich herecké schopnosti už boli overené, tešíme sa na premeny, ktoré podstúpia pre nadchádzajúcu drámu.“

Dospeli k záveru: „Pošlite, prosím, veľa lásky a pozornosti filmu „Melo Is My Nature“, ktorý bude mať premiéru v júli, aby sa postaral o vaše piatky a soboty.“

zdroj ( 1 )