CJ ENM spolupracuje s Universal Studios a MGM, aby prerobili „Sunny“ a „Miss Granny“

 CJ ENM spolupracuje s Universal Studios a MGM, aby prerobili „Sunny“ a „Miss Granny“

CJ ENM spolupracuje s veľkými globálnymi štúdiami, vrátane Universal Studios a MGM (Metro-Goldwyn-Mayer’s Inc), na produkcii amerických remakov „Sunny“ a „Miss Granny“.

CJ ENM odhalil, že Universal Studios bude mať na starosti investície a distribúciu amerického remaku „Sunny“ s názvom „Bye Bye Bye“. „Bye Bye Bye“ spoločne produkujú CJ ENM a Hartbeat, produkčná spoločnosť, ktorú vedie slávny americký komik Kevin Hart. Amy Aniobi, scenáristka, ktorá aktívne spolupracuje s HBO, Amazonom a ďalšími veľkými štúdiami v USA, bude pracovať na scenári s nádejou, že sa začne natáčať v druhej polovici roku 2019.

Predtým si hollywoodske štúdiá kupovali autorské práva na prerobenie kórejských filmov, ale „Bye Bye Bye“ je pozoruhodné v tom zmysle, že Universal Studios sa podieľalo na koprodukcii na základe dôvery v schopnosti štúdia CJ ENM. „Sunny“ ukázal príťažlivú dejovú líniu pre globálny trh, pretože jeho obsah zahŕňal spomienky na školský život, priateľstvo, prvé lásky a hudbu. S pomocou Universal Studios bude možné využiť ich finančnú, marketingovú a distribučnú infraštruktúru a pomôcť tak „Bye Bye Bye“ uspieť.

Okrem toho, Tyler Perry Studios, vytvorené slávnym režisérom, spisovateľom a hercom Tylerom Perrym, a MGM budú spolupracovať s CJ ENM na remaku „Miss Granny“. MGM je jedným z hollywoodskych reprezentatívnych štúdií, ktoré produkovalo sériu „James Bond“, „Ben-Hur“, „Zrodila sa hviezda“, „Hobit“ a ďalšie. Očakáva sa, že remake „Slečna babka“ bude na americkom trhu dobre fungovať, keďže ide o potešujúci príbeh o rodine. Okrem „Miss Granny“ a „Bye Bye Bye“ CJ ENM pracuje na najmenej 10 ďalších projektoch s cieľom ovládnuť americký trh.

Zatiaľ si pozrite pôvodnú verziu „Sunny“ nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj (1)