Členky dievčenskej skupiny, ktoré prežili dlhé roky tréningu a obdarili nás svojím debutom

  Členky dievčenskej skupiny, ktoré prežili dlhé roky tréningu a obdarili nás svojím debutom

Aj v súčasnosti je veľa účastníkov, ktorí trávia deň tvrdou prácou na svojich snoch stať sa K-pop idolmi.

Samozrejme, existujú niektoré idoly, ktoré debutovali po krátkom tréningovom období, ale väčšina idolov prešla dlhými rokmi tréningu, kým boli schopní debutovať a dosiahnuť svoje sny. Je to preto, že niektoré idoly si vyžadovali veľké množstvo času a tvrdej práce, aby vytvorili svoje zručnosti a stali sa legendami, ktorými sú dnes.

Pozrime sa nižšie na niektoré členky dievčenských skupín, ktoré sa nezlomili pod tlakom svojich ťažkých učňovských dní a prepracovali sa medzi najtalentovanejších K-pop idolov v roku 2019!1. Červený zamat 's Seulgi: 7-ročné obdobie stáže

Seulgi mala vždy talent na vystupovanie a odmalička snívala o tom, že bude speváčkou. Svoje stážové obdobie začala v SM Entertainment v roku 2007. Nakoniec po dlhom 7-ročnom tréningu debutovala v roku 2014 s Red Velvet.

Seulgi sa tiež nedávno objavila v relácii JTBC „Poďme na večeru spolu“ a otvorila svoje tréningové obdobie slovami: „Moja úzkosť z debutu sa zvyšovala, čím dlhšie rástol môj čas ako stážista.“

dva. BLACKPINK 's Jennie : 6-ročné obdobie stáže

Dokonca Jennie Z BLACKPINK, ktorej popularita neustále rastie vďaka jej samostatným propagáciám, bolo odhalené, že tiež prešla šesťročným tréningovým obdobím.

Jennie ako dieťa niekoľko rokov študovala na Novom Zélande. Neskôr prezradila, že za tie roky si svoj sen stať sa speváčkou rozrástla o počúvanie kórejskej hudby na Novom Zélande.

Jennieina tvrdá práca a snaha počas tréningového obdobia sa jasne prejavujú v jej výnimočných rapových, tanečných a speváckych schopnostiach!

3. DVAKRÁT 's Jihyo, Nayeon a Jungyeon: 5 až 10-ročné obdobie školenia

Líderka TWICE Jihyo dostáva veľa lásky od fanúšikov s jej veľkými jasnými očami a osobnosťou. Pre všetkých preto bol šok, keď prezradila, že debut jej trvalo 10 rokov. Jihyo sa dokonca priznala, že veľakrát chcela skončiť po tom, čo videla svojich priateľov debutovať pred ňou jeden po druhom.

Nayeon , na druhej strane, v roku 2010 nastúpila do JYP Entertainment, kde trénovala päť rokov. Pôvodne mala debutovať v inej dievčenskej skupine pod JYP Entertainment pod názvom 6MIX. Aj keď sa to bohužiaľ nestalo, pretože 6MIX bol nakoniec zrušený.

Jeongyeon nastúpila do JYP Entertainment v tom istom roku ako Nayeon, kde trénovala päť rokov. Jeongyeon mal tiež debutovať v 6MIX spolu s Nayeonom. Kvôli zrušeniu 6MIX upadla Jeongyeon do stavu zúfalstva a chystala sa zvoliť si inú kariéru, kým ju JYP Entertainment nekontaktovala a neopýtala sa jej, či by sa nechcela zúčastniť ich programu prežitia „SIXTEEN“.

Štyri. PRIATEĽ 's Sowon: 5-ročné obdobie stáže

Sowon, ktorá je známa svojimi úžasnými vokálnymi schopnosťami a vizuálmi, tiež prešla päťročným tréningom.

Otvorila svoje tréningové dni v rozhlasovej relácii a prezradila: „Mala som najdlhšie tréningové obdobie [z členov GFRIEND]. Trénoval som päť rokov a bolo to veľmi ťažké. Neznesiem ani pomyslenie na čas strávený ako stážista.'

Sowon začal trénovať, aby sa stal idolom vo veku 15 rokov a získava na popularite po debute ako člen GFRIEND v januári 2015.

5. WJSN Seola a Soobin: 7 až 10-ročné obdobie stáže

Najstarší člen WJSN, Seola, vydržal dlhé tréningové obdobie 10 rokov. Ešte pred debutom dala Seola na známosť tým, že sa objavila v hudobných videách spevákov ako Boyfriend’s “JANUS” a Mad Clown’s “Without You”.

Nedávno sa objavila na MBC Spevák kráľa masiek “ a vyjadrila svoje pocity zo svojho dlhého stáže vyhlásením: „Neľutujem svoje dlhé roky stáže, pretože teraz tvrdo pracujem a aktívne sa propagujem ako speváčka.“

Pokiaľ ide o Soobin, ktorá je šťastným vírusom WJSN, pred debutom bola sedem rokov stážistkou. Celé svoje tréningové obdobie strávila v Starship Entertainment a je známe, že je priateľkou s účastníkmi, ktorí sa objavili v programe prežitia Starship Entertainment „No Mercy“.

6. PRISTIN's Xiyeon, Sungyeon, Kyulkyung a Rena: 5 až 9-ročné obdobie stáže

Niektorí z najmladších členov PRISTINU Xiyeon , Sungyeon, Kyulkyung a Rena začali trénovať vo veľmi mladom veku a trénovali až deväť rokov, kým debutovali s PRISTin 2017.

Xiyeon pred debutom trénoval deväť rokov. Objavila sa v mnohých reklamách, drámach a hudobných videách svojich kolegov z vydavateľstva Pledis Entertainment. Zúčastnila sa tiež prvej sezóny „Produce 101“ spolu so šiestimi ďalšími študentkami z Pledis Entertainment.

Sungyeon alebo Shannon sa narodila v Spojených štátoch a prezradila, že v skutočnosti pôjde do školy v Spojených štátoch a v lete sa vráti do Južnej Kórey trénovať. Trénovala celkovo osem rokov. Podobne ako jej ďalšia členka PRISTIN, Xiyeon, aj Sungyeon bola záložnou tanečnicou v hudobnom videu skupiny Orange Caramel „My Copycat“.

Jediná čínska členka PRISTIN, Kyulkyung, trénovala päť rokov pred svojím debutom. Bola obsadená v Číne a prišla do Južnej Kórey, aby začala svoju cestu ako idol trainee v roku 2010. Kyulkyung bola tiež na „Produce 101“ ako Xiyeon, kde sa umiestnila na 6. mieste a stala sa súčasťou dievčenskej skupiny I.O.I.

Rena začala trénovať pod Pledis Entertainment v 7. ročníku, kde trénovala šesť rokov, kým debutovala s PRISTIN. Rovnako ako niekoľko ďalších členov PRISTIN, aj Rena sa objavila v niekoľkých MV umelcov Pledis Entertainment, ako je napríklad hudobné video „My Copycat“ od Orange Caramel.

7. Generácia dievčat YoonA , Hyoyeon a Yuri : 5 až 6-ročné obdobie stáže

Väčšina členiek legendárnej dievčenskej skupiny K-pop Girls’ Generation trénovala minimálne päť rokov.

YoonA absolvovala slávne sobotňajšie konkurzy SM Entertainment a päť rokov trénovala pod SM Entertainment, kým konečne debutovala ako členka Girls’ Generation. Rovnako ako mnohí z jej juniorov na tomto zozname, aj YoonA sa objavila v mnohých hudobných videách pred jej debutom, ako napríklad „Magic Castle“ od TVXQ.

Hyoyeon šesť rokov trénovala aj pod SM Entertainment a bola druhou, ktorá vstúpila do pôvodnej členskej zostavy Girls’ Generation. Hyoyeon bola vždy známa svojimi výnimočnými tanečnými schopnosťami, ktoré sú aj dôvodom, prečo ako 11-ročná absolvovala konkurz do SM Entertainment.

Yuri mala za sebou bohaté päťročné tréningové obdobie a bola štvrtou členkou, ktorá sa pripojila k pôvodnej zostave Girls’ Generation. V mladosti vyhrala tanečnú súťaž a neskôr ju prijali do SM Entertainment.

zdroj ( 1 )