Členovia Kórejskej asociácie filmových marketérov vyberajú najlepších hercov roku 2018

 Členovia Kórejskej asociácie filmových marketérov vyberajú najlepších hercov roku 2018

Každý rok sa na veľké plátno dostane viac ako 100 filmov, ktoré buď divákov ohúria, alebo chcú viac. Na tom, aby film vynikol, sa vynakladá veľa práce a úsilie marketérov filmovej reklamy nemožno prehliadnuť, pretože od chvíle, keď je film naplánovaný až po jeho uvedenie, marketéri prezentujú film z rôznych uhlov, aby ľudí zaujali.

Sports Donga spolupracoval s Kórejskou asociáciou filmových marketérov (KFMA), aby sa porozprával so 114 reklamnými marketingovými pracovníkmi z 23 firiem, aby sa pozrel späť na kórejský filmový priemysel v roku 2018. Marketingoví pracovníci dostali štyri otázky: „Ktorý herec zažiaril v roku 2018?“ 'Aký bol najlepší film roku 2018?' „Ktorý film mal najlepšiu marketingovú stratégiu roku 2018?“ a „Ktorý film z roku 2019 bude vychádzajúcou hviezdou?“

Zo zoznamu hercov, ktorí zažiarili v roku 2018, Joo Ji Hoon sa umiestnil na prvom mieste s 38 hlasmi. V roku 2018 sa herec objavil vo filmoch „Along with the Gods: The Last 49 Days“, „The Spy Gone North“ a „Dark Figure of Crime“. Obchodníci zdôraznili skutočnosť, že Joo Ji Hoon sa tento rok objavil vo viacerých projektoch a ukázal široké spektrum svojich hereckých talentov.Ďalším trendom, ktorý bolo vidieť vo filmoch v roku 2018, bol vzostup talentovaných herečiek. Toto najlepšie reprezentoval Han Ji Min získala druhý najvyšší počet hlasov pri 21 hlasoch za svoju úlohu v „ Slečna Baek .“ Obchodníci ocenili skutočnosť, že jej dlhoročné skúsenosti vo filme jasne zažiarili, keď stvárnila postavu, ktorú nie je ľahké nájsť. Marketingoví špecialisti zdôraznili, že je „herečkou, ktorú si ľudia pamätajú viac pre jej talent než pre jej vzhľad“ a uviedli, že ich zaujíma, kam sa uberá jej kariéra, keďže neustále prechádza výraznými zmenami pre svoje úlohy.

Ďalšou herečkou, ktorá mala na zozname silné predstavenie, bola Kim Hye Soo , ktorá sa umiestnila na štvrtom mieste so siedmimi hlasmi za vystúpenie vo filme „Predvolené“. Bola uznávaná za to, že vo filme vytvorila podmanivú postavu a splnila očakávania ako jedna z najsymbolickejších kórejských herečiek. Ako ju opísali marketéri: „Ako sa očakávalo od ‚Boha‘ Hye Soo.“ Medzi ďalšie pozoruhodné herečky, ktoré sa dostali na zoznam Kim Hyang Gi | z filmu Spolu s bohmi: Posledných 49 dní, Kim Da Mi z filmu Čarodejnica, Kim Tae Ri z filmu Malý les “ a Kim Hee Ae z „Hertory“.

Na treťom mieste s 15 hlasmi bol Min. Lee Sung za jeho úlohy vo filmoch „The Spy Gone North“, „The Witness“ a „ Čo človek chce .“ Bol opísaný ako herec, ktorý je na vrchole svojej hry, ktorý dokáže viesť film sám alebo ho viesť s niekým iným. Piate miesto obsadilo Jo Woo Jin za 'Rampant', 'Default' a 'The Drug King' s piatimi hlasmi a bol ocenený za jeho silné úlohy a perfektné herecké výkony.

zdroj ( 1 )