CoCoSoRi oficiálne oznamuje rozpustenie

  CoCoSoRi oficiálne oznamuje rozpustenie

6. marca bolo na oficiálnom instagramovom účte CoCoSoRi oznámené, že skupina sa po troch rokoch spoločnej propagácie rozpadne. Duo debutovalo v roku 2016 prvým singlovým albumom „Dark Circle“. Minulý september, Sori debutoval ako sólista s „Touch“.

Nasleduje celé vyhlásenie spoločnosti M.O.L.Entertainment:

Fanúšikom CoCoSoRi vyjadrujeme úprimnú vďaku všetkým, ktorí si doteraz vážili a podporovali CoCoSoRi.

Rovnako ako to bolo odhalené prostredníctvom rôznych anglických médií a sociálnych médií v posledných mesiacoch, ako aj oficiálnym vyhlásením agentúry v angličtine, v súčasnosti prijímame opatrenia na dodržiavanie správnych právnych postupov týkajúcich sa ukončenia zmluvy medzi CoCo [a agentúra]. Preto týmto oznamujeme, že CoCoSoRi už v budúcnosti nebude môcť propagovať [ako skupina].

Je nám veľmi ľúto, že prinášame takéto správy, a zároveň sa fanúšikom úprimne ospravedlňujeme. Ešte raz vám ďakujeme za podporu CoCoSoRi počas posledných troch rokov. Ďakujem.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetkým fanúšikom Kokosori by som rád vyjadril svoju najhlbšiu vďaku všetkým, ktorí sa o Kokosori starali a podporovali ich. Je to známy fakt z online médií a sociálnych médií, ktoré boli v posledných mesiacoch prevádzkované v angličtine a agentúra vydala vyhlásenie aj v angličtine, ale momentálne reagujeme na ukončenie zmluvy so spoločnosťou Coco v súlade s riadnym procesom. chceli by sme vás informovať, že naše aktivity ako Kokosori sa stali nemožnými. Je nám veľmi ľúto, že vám prinášame túto správu, a zároveň sa hlboko ospravedlňujeme fanúšikom. Ešte raz ďakujeme za podporu Kokosori už 3 roky. Ďakujem M.O.L.Entertainment 올림 ココソリ を 応援 し 下さる 皆様 へ 今 まで ココソリ を 大切 に し さ れる オンライン メディア 方 や メディア 等 等 等 で は が 数 数 英語 で さ れる メディア や メディア 等 等 等 等 等 等 等 で で し が 数 ヶ月属 属 属 属 明 明 明 明 明 文 。。。。。 適 適 続 っ っ っ を い い い の の の の の の の の の の の た た た お知らせ 致 し ます よう よう よう よう よう よう よう よう よう よう よう ような ニュース を お伝え する こと なり 、 心 から と 同時 同時 に ファン の 皆様 深く 申し上げ。。 年間 を 応援 し て て 下さっ た 皆様 皆様 へ 一 感謝 の 言葉 申し上げ ます。 ありがとうございまし た。。。。。。 皆様

Príspevok zdieľaný používateľom cocosori_official (cocosori) (@cocosori22) na

Zdroj ( 1 )