D.O. Diskutuje o hlasovom herectve a podobnosti s jeho postavou v animovanom filme

 D.O. Diskutuje o hlasovom herectve a podobnosti s jeho postavou v animovanom filme

EXO D.O. nedávno hovoril o hlasovom hraní pre svoj prvý animovaný film „The Underdog“ na tlačovej konferencii, ktorá sa konala 21. decembra.

„The Underdog“ rozpráva príbeh o psoch opustených ľuďmi a ich veľkých dobrodružstvách, keď hľadajú miesto, ktoré by mohli nazývať svojimi. Psy počas svojho pátrania objavia zmysel slobody a zistia, kým skutočne sú. D.O. prepožičal svoj hlas hlavnej postave Moongchi.

Počas rozhovorovej časti podujatia D.O. poznamenal: „Keď som prvýkrát čítal scenár k filmu, bolo to veľmi šťastné. Malo to aj emocionálne prvky.“

Pokračoval: „Som zvyknutý na nahrávacie štúdiá, ale bolo to prvýkrát, čo som daboval animáciu. Riaditeľ ma dobre viedol.“ Režisér Oh Sung Yoon ho v reakcii na slová D.O. pochválil slovami: „[Hlasoví herci] boli tí, ktorým sa darilo.

D.O. potom pokračoval v opise svojich pocitov, keď videl rôzne emócie zobrazené jeho animovanou postavou. Vysvetlil: „Najprv som nahral [svoj hlas], aby boli emocionálne výrazy postavy vykreslené podľa mojej tváre.“

Namiesto toho, aby hlasoví herci nahrávali svoje hlasy, aby sa zosúladili s animovanými kresbami, postavy boli nakreslené tak, aby zodpovedali tváram a emóciám hercov.

D.O. poznamenal: „Bol som zvedavý, ako [film] dopadne. Po zhliadnutí filmu by Moongchi skutočne vyjadril svoje emócie, ako keby som bol ja. Bolo to fascinujúce.”

“The Underdog” má oficiálnu premiéru 16. januára 2019.

zdroj ( 1 ) ( dva )

Najlepší fotografický kredit: Xportsnews