Dasom, Kim Kwon a ďalší Pripojte sa k Jinyoung And Shin Ye Eun od GOT7 v novej dráme

 Dasom, Kim Kwon a ďalší Pripojte sa k Jinyoung And Shin Ye Eun od GOT7 v novej dráme

Pre nadchádzajúcu drámu tvN bolo ohlásených niekoľko vedľajších hercov viedol od GOT7 Jinyoung a Shin Ye Eun.

„Ten psychometrický chlap“ (doslovný názov) potvrdil, že stúpajúci herci Kim Kwon , Dasom , Noh Jong Hyun, Go Youn Jung a Jang Eui Su hrajú v dráme.

Kim Kwon zaujal svojimi postavami v drámach vrátane „ Čarodejnícky súd “, “ Na ceste na letisko “ a „ Vezmi si ma teraz .“ Bude hrať prokurátora špeciálnej vyšetrovacej jednotky Kang Sung Mo, ktorý je ako starší brat Jinyoungovej postavy Yi Ahna a tiež mu zachránil život, keď bol mladý. Je to tajomná postava, ktorá niekedy pôsobí srdečne, ale inokedy chladne.Dasom, ktorý predviedol pôsobivé herecké výkony v „ Sestra je nažive ,“ bola obsadená ako Eun Ji Soo, vyšetrovateľka špeciálnej vyšetrovacej jednotky. Vie o psychometrických schopnostiach Yi Ahna a nebojácne ho núti pracovať na vyšetrovaní. Začínajúci herec Noh Jong Hyun hral vo filme Pretože toto je môj prvý život “, “ Krátky “ a „Život na Marse“. Ukáže komickú bromance chémiu s Jinyoungom ako najlepším priateľom Yi Ahna Lee Dae Bongom.

Go Youn Jung si zahrá Kim So Hyun, ktorá si o sebe myslí, že je outsiderka, a Jang Eui Su sa ujme postavy Lee Seung Yonga, najmladšieho vyšetrovateľa jednotky.

„Ten psychometrický chlap“ je romantická komédia o Yi Ahn, ktorá dokáže odhaliť tajomstvá človeka tým, že sa ho dotkne, a Yoon Jae In (hrá Shin Ye Eun), ktorá chce skryť svoje bolestivé tajomstvo, akoby svoj život. závisí od toho.

Napísal Yang Jin Ah z „Policia Chosun“ a „Vampire Prosecutor“ a režíroval PD Kim Byung Soo z „ Kráľovná v Hyunovom mužovi “, „Deväť“ a „ Žuvačka “, „This Psychometric Guy“ má mať premiéru v prvej polovici roku 2019.

zdroj ( 1 )