Demokratický národný zjazd 2020 – plánovaní rečníci, účinkujúci a ako sa pozerať!

 Demokratický národný zjazd 2020 – plánovaní rečníci, účinkujúci a ako sa pozerať!

Druhá noc v Národný zhromaždenie demokratov v roku 2020 odvysiela dnes večer (18. augusta).

Štvordňové podujatie sa začalo v pondelok večer (17. augusta) a bude plné prejavov a vystúpení, ktoré povedú k Joe BidenViac a Kamala Harrisová prijímanie prezidentských a podpredsedníckych nominácií strany pred voľbami 3. novembra. Uistite sa, že ste zaregistrovaní na hlasovanie! )

Bývalí prezidenti Bill Clinton a Jimmy Carter a Rep. Alexandria Ocasio-Cortez patria medzi hlavných rečníkov v utorok večer v programe, ktorý moderuje Tracee Ellis Ross .

Vysielané spravodajské stanice ako ABC a NBC poskytnú každú noc jednu hodinu pokrytia. Prvá noc priniesla odhadom 19,7 milióna divákov v 10 sieťach prostredníctvom Konečný termín .

Prečítajte si všetky tweety o Eva Longoria byť hostiteľom DNC 2020!

Nalaďte sa tu od 21:00 do 23:00. ET na druhú noc Demokratického národného zhromaždenia v roku 2020 a celý program nájdete v…

utorok 18. augusta (deň 2)

Hostiteľ: Tracee Ellis Ross
21:00: bývalá úradujúca generálna prokurátorka USA Sally Yatesová, líder menšiny v Senáte Chuck Schumer (NY), bývalý minister zahraničných vecí John Kerry, zástupkyňa štátu New York Alexandria Ocasio-Cortez, zástupkyňa štátu Delaware Lisa Blunt Rochester, bývalý prezident Bill Clinton, demokrat. predseda Tom Perez, bývalý prezident Jimmy Carter a Rosalynn Carter, aktivista Ady Barkan, zoznam delegátov
účinkujúci: John Legend
22:00 hodina: Dr. Jill Biden