Dievčenská skupina JYP Maknaes, ktorá získala pozornosť hneď po debute

 Dievčenská skupina JYP Maknaes, ktorá získala pozornosť hneď po debute

V priebehu rokov sa dievčenské skupiny JYP Entertainment riadili zvláštnym vzorom: najmladšie členky skupín si zvyčajne získali veľkú pozornosť a popularitu takmer okamžite po debute.

Napriek ich mladému veku sa týmto JYP maknaes podarilo zaujať fanúšikov svojim očarujúcim vzhľadom, jedinečným kúzlom a ohromujúcou krásou.

Tu sú štyri maknaes z dievčenskej skupiny, ktoré sa zapíšu do histórie JYP:

1. Wonder Girls Ahn So Hee

Keď Ahn So Hee debutovala v Wonder Girls v roku 2007 vo veku 16 rokov (podľa kórejského počítania), bola najmladšou členkou skupiny. V porovnaní s kolegami členmi Sunmi a HyunA , ktorá sa tiež narodila v roku 1992, no mala zrelé a sexy nálady, Sohee mala rozkošné bacuľaté líčka a za svoj mačací vzhľad si získala veľkú lásku. Jej roztomilé kúzla si získali najmä verejnosť, keď urobila slávnu „Och, my!“ pózovať počas hitu skupiny „Povedz mi“.

2. slečna A Suzy

Tri roky po debute Wonder Girls prišla na scénu slečna A a celý národ sa zamiloval do najmladšej členky Suzy. Keď debutovala vo veku 17 rokov (podľa kórejského počítania), Suzy všetkých prekvapila svojím nevinným vzhľadom a v online komunitách a sociálnych médiách bola nazvaná „legendárna kráska“. Hoci na javisku predvádzala odmerané kúzla, roztopila srdcia svojím sladkým úsmevom, keď nevystupovala.

3. DVAKRÁT je Tzuyu

Tzuyu a Chaeyoung sú najmladšími členmi TWICE, ale vzhľadom na to, že narodeniny Tzuyu pripadajú neskôr v roku ako Chaeyoungove, je oficiálnou maknae skupiny. Rovnako ako Suzy debutovala vo veku 17 rokov (podľa kórejského počítania) a okamžite sa preslávila svojou obdivuhodnou krásou. S veľkými očami, vysokým nosom, štíhlym pásom a dlhými končatinami niet divu, že má fanúšikov všetkých vekových kategórií.

4. Yuna ITZY

Najnovšia dievčenská skupina JYP Entertainment je ITZY a najmladšou členkou je Yuna. Narodila sa v roku 2003, v súčasnosti má 17 rokov (podľa kórejského prepočtu). Yuna si už získala srdcia fanúšikov svojou nádhernou tvárou a žiarivým, osviežujúcim úsmevom. Ešte pred debutom si získala pozornosť svojím čistým vzhľadom po vystúpení v Mnetovej šou „Stray Kids“ v roku 2017. Fanúšikovia sa už tešia na talenty, ktoré v budúcnosti odhalí.

Zdroj ( 1 )