Dôvody, prečo sa tešiť na „So I Married The Anti-Fan“ v hlavnej úlohe Sooyoung a Choi Tae Joon

 Dôvody, prečo sa tešiť na „So I Married The Anti-Fan“ v hlavnej úlohe Sooyoung a Choi Tae Joon

Nadchádzajúca romantická komédia „So I Married the Anti-Fan“ sleduje príbeh globálnej K-popovej hviezdy Who Joon (hrá ju Choi Tae Joon ) a Lee Geun Young (hrá ho Girl’s Generation’s Sooying ), reportér časopisu, ktorý bol označený za antifanúšika Who Joon.

Pred premiérou sme zdieľali zoznam skvelých dôvodov, prečo si túto drámu naladiť!

Obľúbený príbeh a hviezdne obsadenie

„So I Married the Anti-Fan“ vychádza z najpredávanejšieho románu, ktorý bol pre jeho obrovskú popularitu preložený po celej Ázii vrátane Číny, Indonézie a Thajska. Už má celosvetových fanúšikov a od drámy sú veľké očakávania, pretože jej príbeh bol predtým vyrozprávaný ako komiks a film a pretože v ňom hrajú populárni herci vrátane Choi Tae Joon , Sooying , 14:00 Chansung (ktorý hrá JJ) a Han Ji An (ktorý hrá Oh In Hyung).Osudová láska medzi hviezdou a jej „antifanúšikom“

V dráme sa Who Joon a Lee Geun Young stretnú na otváracej párty klubu JJ’s a ich city sa okamžite prehĺbia malým nedorozumením. Obaja spolu nakoniec budú hrať v rovnakom programe, pretože ich vzťah hviezdy a antifanúšika sa stáva horúcou témou a ich romantika sa začína rozvíjať. Ako plynie čas, vždy, keď sa oči Who Joona a Lee Geun Younga stretnú, začnú lietať iskry, z čoho sa divákovi rozbúši srdce. Najmä chémia medzi Sooyoung a Choi Tae Joon je veľmi očakávaná.

Zaujímavý príbeh s vedľajšími postavami

Okrem milostného príbehu Who Joon a Lee Geun Younga sa očakáva, že aj JJ a Oh In Hyung predvedú príbehy svojich pestrých postáv. Komplikovaný príbeh, ktorý vzdialil JJ a Oh In Hyung od Who Joon, napriek tomu, že spolu v minulosti trénovali, bude tiež niečo, čo si diváci užijú.

Svetlo pozornosti na svet K-popu

Okrem vzrušujúceho deja bude dráma pre mnohých divákov zábavná, pretože obsahuje K-pop. Pódia, vystúpenia a piesne v rámci drámy budú ďalším pútavým aspektom drámy, na ktorý sa môžu fanúšikovia tešiť.

Fanúšikovia vzrušene čakajú na hotový produkt, na ktorom sa Warner Bros Korea TV Production podieľala investíciou a koprodukciou. Očakáva sa, že dráma sa bude vysielať v 160 krajinách.

Tešíte sa na „So I Married the Anti-Fan“?

zdroj ( 1 )