Dráma „Dream High“ z roku 2011 bude adaptovaná na muzikál

 Dráma „Dream High“ z roku 2011 bude adaptovaná na muzikál

Snívaj vysoko “ je pripravený na muzikál!

26. januára Art One Company odhalila, že koncom tohto roka bude „Dream High“ predstavený ako show muzikál, ktorý kombinuje tradičné muzikály a tanec.

KBS2 „Dream High“ je dráma z roku 2011 odohrávajúca sa na konkurenčnej strednej umeleckej škole, ktorá sleduje príbeh šiestich študentov, ktorí sa snažia dosiahnuť lásku a svoje sny v hudobnom priemysle. Dráma sa môže pochváliť neuveriteľne hviezdnym obsadením vrátane Kim Soo Hyun , Suzy , IU , 14:00 Taecyeon a Wooyoung , T-teraz On Eun Jung , Park Jin Young , Lee Yoon Ji , Uhm Ki Joon , Bae Yong Joon , a viac.

Pripravovaný muzikál vytiahne príbehy týchto študentov po ukončení strednej školy. S pôvodnou drámou ako základom, tento muzikál oživí príbehy, ktoré si fanúšikovia už viac ako desaťročie len vymýšľajú, ale bude aj očarujúcim predstavením pre divákov, ktorí drámu nevideli.

Spojením tradičných muzikálov s tancom bude toto predstavenie „Dream High“ ako sledovanie koncertu. Okrem očakávania, ako tento muzikál ožije, stúpa aj zvedavosť, kto je obsadený do týchto ikonických úloh, ktoré hrajú top hviezdy.

„Dream High“ plánuje spustiť ako muzikál niekedy v prvej polovici roka, pričom casting a ďalšie podrobnosti budú oznámené neskôr.

Začnite sledovať pôvodný „Dream High“ tu!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )