Dráma „Tak som si vzala antifanúšika“ predstavuje osobnosti hlavných postáv

 Dráma „Tak som si vzala antifanúšika“ predstavuje osobnosti hlavných postáv

Dramatická adaptácia „So I Married an Anti-Fan“ zverejnila nové fotografie svojich štyroch hlavných postáv!

Dráma je predprodukovaná romantická komédia K-popovej hviezdy Hoo Joona ( Choi Tae Joon ) a reportér časopisu Lee Geun Young, ktorý sa stal jeho antifanúšikom (Girls’ Generation’s Sooying ).

14:00 Chansung hrá JJ, ktorý bol praktikantom s Hoo Joon a Oh In Hyung. Ale keď vidí, že sa Hoo Joon stáva populárnejším ako on, JJ sa rozhodne pokúsiť sa mu všetko ukradnúť. Han Ji An hrá Oh In Hyung, nováčik, ktorý práve debutuje a skrýva tragickú minulosť za svojím idolovým vzhľadom. Prejde na JJovu agentúru, ale medzi ním a Hoo Joonom narobí viac problémov, pretože v minulosti bola zamilovaná do Hoo Joona.V najnovších fotografiách každá postava vyjadruje svoju vlastnú módu. Choi Tae Joon a Han Ji An sú ako idoly oblečení neformálne, ale s dokonale upravenými vlasmi, zatiaľ čo Chansung a Sooyoung stelesňujú svoje postavy pracujúcich mužov a žien v oblekoch a sakách.

Do „So I Married an Anti-Fan“ investuje a koprodukuje Warner Bros Korea TV Production a očakáva sa, že sa bude vysielať v 160 krajinách.

zdroj ( 1 )