Drew Carey emocionálne spomína na svoju bývalú Amie Harwick v rozhlasovej relácii

 Drew Carey emocionálne spomína na svoju bývalú Amie Harwick v rozhlasovej relácii

Drew Carey pociťuje emócie zo smrti svojej bývalej snúbenice, Amie Harwicková , kto bol smrteľne zabitý po údajnom hodení z balkóna od jej bývalého priateľa.

61-ročný herec sa otvoril vo svojej šou Sirius XM Piatkový nočný šialenec Drewa Careyho v piatok (21.2.).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Drew Carey

„V septembri 2018 som mal krásny, skvelý a najlepší vzťah svojho života so ženou menom Amie Harwicková . Bola sexuálnou terapeutkou a zástankyňou duševného zdravia. Mala doktorát a magisterský titul a bola krásna a zábavná a veľmi sa starala o ľudí a zlepšovanie ich životov a bola radosť byť okolo. Bol som do nej taký zamilovaný,“ vysvetlil a pokračoval, že pre ňu zahral hudobnú sadu, ktorú neskôr hral pre svoje publikum.

„Chcem len povedať, že som taký rozbitý. Aj keď sme sa rozišli, stále sme sa veľmi milovali. Aj keď sme zasnúbenie rozišli, stále som bol do nej taký zamilovaný. A ona ma milovala späť. Už nikdy by som nemohol počuť tieto piesne bez toho, aby som na ňu nemyslel, takže tento ďalší set je pre Amie Harwicková , krásna osoba, ktorá si nezaslúžila zomrieť ako ona. Veľmi som ju miloval,“ povedal a plakal.

„Mohol by som si dať pár týždňov pauzu, pretože momentálne naozaj nie som v pozícii, aby som mohol s niekým pracovať alebo sa s niekým zabávať, ale chcel som to pre ňu pripraviť a dať to tam, ako som ju miloval,“ pokračoval. povedať.

Zahrnuté piesne Frankie Valli a 4 ročné obdobia “ „Nemôžem z teba spustiť oči“ a Noc troch psov „Staromódna pieseň o láske“.

Ak ste nevedeli, Priateľ „s Príčina smrti bola oficiálne potvrdená.

Naše myšlienky sú s Priateľ svojich blízkych v tomto neuveriteľne ťažkom období.