Druhá sezóna „Dead to Me“ začína veľkým obratom (Spoilery)

'Dead to Me' Season 2 Kicks Off With a Big Twist (Spoilers)

VÝSTRAHA SPOILER – Tento príspevok obsahuje spoilery z Mŕtvy pre mňa Druhá séria, takže ak nechcete vedieť, čo sa stalo, nečítajte ďalej!

Druhá sezóna Mŕtvy pre mňa práve mala premiéru a šou odštartovala veľkým zvratom na konci prvej epizódy.

Ak ste videli prvú sezónu, pravdepodobne si pamätáte, že skončila James Marsden Postava Steva zastreleného a jeho telo ležiace v bazéne. Tesne predtým, ako sa začali valiť titulky, sme videli Christina Applegate a Linda Cardelliniová Postavy Jen a Judy premýšľajú, čo robiť s jeho telom.

Takže, čo sa stalo v druhej sezóne?

Kliknite dovnútra pre spojlery tohto veľkého zvratu...

V prvej epizóde novej sezóny sme videli, že príbeh, ktorý Jen povedala Judy o Stevovej smrti, nebol úplne pravdivý. Jen Judy pôvodne povedala, že ho zastrelila v sebaobrane. Na záberoch z bezpečnostnej kamery vidíme, že naňho vytiahla zbraň, no potom ju spustila. Keď ju urazil slovami, že jej mŕtvy manžel musel byť s ňou „nešťastný“, vybrala zo župana drevenú figúrku vtáka a udrel ho do hlavy.

V dome ju navštívila aj zvedavá susedka Karen, ktorá sa rozhodla zložiť kryt bazéna... a v bazéne nebolo žiadne telo ani krv! Takže Steve skutočne zomrel?

Na konci sezóny premiéry sme dostali veľké prekvapenie, keď James Marsden sa znova objavil pred Jeninými dverami... ale nehrá Steva!

Keď sa začne druhá epizóda, zistíme, že Stevov „poloidentický“ brat dvojča Ben ho hľadá a chce vedieť, či Judy netuší, kde by mohol byť. (A ak vás zaujíma, či je Steve skutočne mŕtvy... áno, je. Jeho telo je teraz v mrazničke v garáži)

Mŕtvy pre mňa Druhá sezóna sa práve vysiela!