Ed Westwick reaguje na odpor fanúšikov 'Gossip Girl', ktorí boli nespokojní s jeho oznámením

 Ed Westwick reaguje na odpor od'Gossip Girl' Fans Who Were Unhappy with His Announcement

Ed Westwick má odkaz pre fanúšikov, ktorí mohli byť naštvaní z oznámenia, ktoré dráždil na sociálnych sieťach.

32-ročný herec dráždili fanúšikov v nedeľu a náznak, ktorý dal pre svoje veľké vyhlásenie, bol „xoxo“. Ak si nie ste vedomí, „XOXO“ bol spôsob, akým postava známa ako „Gossip Girl“ v seriáli odhlásila svoje správy.

Väčšina fanúšikov to predpokladala Ed avizoval zapojenie do nadchádzajúceho Ohováračka reštartovať, ale on namiesto toho odhalil rad tvárových masiek, ktoré vytvoril s tým Ohováračka slogan.

Ed na Twitteri odpovedal ľuďom, ktorí s oznámením neboli spokojní. Vysvetlil, ako bolo účelom iniciatívy získať peniaze na charitu.

„Pre tých z vás, ktorí sú naštvaní na škádlenie mojej kolekcie dizajnovou grafikou, aby ste získali peniaze pre @KickItOut: Dúfam, že si môžete pozrieť charitu a dozvedieť sa viac o ich poslaní, komu pomáhajú a o vplyve, ktorý to bude mať na naše sveta bojovať proti rasizmu a diskriminácii. Je pre mňa dôležité používať svoju platformu na šírenie lásky, prinášať povedomie rôznym organizáciám a robiť, čo môžem, aby som to zmenil. láska, Ed ,' napísal.

Ed dodal: „Zatiaľ čo a GG reštart by bol skvelým rozptýlením, teraz nie je čas na rozptýlenie. Je dôležité, aby sme sa zamerali na aktuálne problémy a urobili, čo je v našich silách, aby sme pomohli, aj keď si myslíme, že je to niečo malé.'