Eklektický a excentrický: 6 spôsobov, ako HyunA a Hyojong dopĺňajú svoj štýl

  Eklektický a excentrický: 6 spôsobov, ako HyunA a Hyojong dopĺňajú svoj štýl

Odkedy HyunA a Hyojong (E' Svitanie ) oficiálne oznámil svetu, že spolu chodili dva roky, pár je nezastaviteľný. Nebáli sa, že budú spolu videní na verejnosti a uverejnili fotografie, na ktorých si navzájom prejavujú náklonnosť, na Instagrame, čo bolo pre odvetvie, ktoré sa snaží zachovať imidž idolu, celkom prelomové. Existuje mnoho dôvodov, prečo sú obe hviezdy spolu dokonalé: ich talent, nepopierateľná chémia, podobné povahy a čo je najdôležitejšie, ich široká škála štýlov. Tu je niekoľko módnych rád, vďaka ktorým sú ešte kompatibilnejšie:

HyunA štýl

Štýl HyunA sa za posledné roky ohromne vyvinul, keď skúšala rôzne trendy, kým nenašla to, čo zodpovedá jej vkusu a osobnosti. Od vzhľadu popovej princeznej až po módnu ikonu, HyunA vždy udržiava svoje oblečenie zábavné a zaujímavé.

Retro budúcnosť

Môže to byť názov piesne Triple H, ale zdá sa, že HyunA to stelesňuje skrz naskrz. Mimo kamery a na svojom každodennom vzhľade rada nosí veľa vintage oblečenia a kombinuje ho s modernými kúskami. Len HyunA dokázala spárovať zhodnú tvídovú bundu a prešívanú tašku cez rameno s teplákmi a objemnými teniskami – a napriek tomu vyzerať spolu!

Farebné vrstvenie

HyunA, verná svojej preferencii vintage štýlu, rada vrství nezodpovedajúce farby a textúry, ktoré sú celkom neočakávané, ale stále súdržné. Nebojí sa experimentovať, pokiaľ ide o rozjasnenie jej vzhľadu rôznymi farbami, ktoré nosí v jednom oblečení.

Športové a nápadité

HyunA tiež udržiava pohodlie a chlad vďaka športovému oblečeniu a kombinovaniu nadrozmerných kúskov s jej ďalšími priliehavými vzhľadmi.

Ženský chic

Nikdy skutočne neuhádnete, čo si HyunA oblečie nabudúce, keď to vymení za jemné, ženské štýly, ako sú priehľadné detaily, kvety a zasnené šaty s potlačou.

Hyojongov štýl

Neexistuje jediné slovo, ktoré by mohlo opísať Hyojongov štýl, s výnimkou chladného alebo výstredného. Niekedy môže byť jeho štýl aj bezpohlavný a často ho vidno v unisex vzhľade. A rovnako ako HyunA, jeho štýl je nepredvídateľný a neočakávaný, s výrazným vzhľadom, ktorý si na seba môže myslieť len ten, kto určuje trendy.

Hra v pomeroch

Hyojong rád experimentuje so strihom svojho oblečenia, aby zodpovedal jeho štíhlemu typu postavy. Platí to najmä pri výbere nohavíc: oversized, s vysokým pásom, s nízkym alebo priliehavým strihom.

Sporty Cool

V niektorých ohľadoch, rovnako ako jeho kráska, Hyojong ovláda hip-hopový vzhľad so zladenými športovými outfitmi, ktoré často dopĺňa mohutnými šperkami.

Mix pánskeho oblečenia

Hyojong má svoj vlastný pohľad na štýl pánskeho oblečenia. Základný kúsok ako blejzer by skombinoval s mikinou, alebo rolák s oversized manšestrovou bundou.

Vampy Punk

Keď nemá na sebe nadrozmerný vzhľad, Hyojong to zmení na tmavšie tóny a nádych punkových štýlov.

Vzhľad páru: Pútavý pár

Bez ohľadu na to, kam sa pôjdu, HyunA a Hyojong si určite všimnú pre svoju lásku k farbám a prehnaným kúskom, ktoré sú výrazom.

Twinningové oblečenie

Môže to byť úmyselné alebo náhodné, no niekedy ich možno vidieť, že majú na sebe úplne rovnaké alebo podobné kúsky a doplnky. Obaja majú rovnakú lásku k jedinečným klobúkom!

Láska dizajnéra

Pár často zverejňuje zvýraznené kúsky svojho každodenného vzhľadu, ako sú značkové tašky, topánky a doplnky s monogramom.

Shoefie Shots

Spoločne robia veľký krok ako pár (doslova). Či už nosia pár topánok alebo doplnkové topánky, vždy si radi vezmú „topánky“, aby zachytili okamih!

Model Match

Človek si môže len predstaviť, aké ľahké je pre stylistov koordinovať svoje fotenia pre časopisy a obrázky, pretože aj keď majú svoje vlastné individuálne štýly, majú chémiu na obrazovke aj mimo nej a neuveriteľnú schopnosť vytvoriť akýkoľvek štýl.

Doplnková móda

Napriek tomu, že obaja majú silný zmysel pre štýl, ani jeden z nich sa neprebíja. Keď má HyunA na sebe šmrnc farby, Hyojong ju udržiava na minime a naopak. To udržuje ich eklektický štýl vyvážený. Ale či už sami alebo spolu, HyunA a Hyojong si vždy dávajú záležať na tom, aby vyzerali sebavedomo bez ohľadu na to, čo si oblečú.

snívanie-hobii

Ahoj Soompiers! Ktorý zo štýlov HyunA a Hyojong podľa vás vyzerá najlepšie? Povedzte nám to v komentároch nižšie!

DianneP_Kim je anglický časopis a online redaktor a stylista so sídlom v Južnej Kórei. Sledujte jej dobrodružstvá v Kórei na instagram.com/dianne_panda.