Elizabeth Warren hovorí super utorok o Ellen, odhaľuje, či zostane v pretekoch

 Elizabeth Warren hovorí o super utorok'Ellen,' Reveals If She'll Stay in the Race

Elizabeth Warrenová rieši stav súboja o kandidátku na prezidenta Demokratickej strany a či zostane v súboji aj po superutorku.

Senátor sa vyjadril počas vystúpenia Show Ellen DeGeneres , ktorý sa bude vysielať v utorok (3.3.).

Alžbety vysvetlil Ellen že Super utorok má tento názov, pretože „o 40 % všetkých delegátov, ktorí určia, kto je nominant za Demokratickú stranu, sa hrá“.

Ellen spýtal sa: 'Takže v závislosti od toho, ako sa vám dnes darí so super utorok, bude to určovať, či zostanete alebo odídete?'

„Takže, samozrejme, chceš vidieť, čo sa deje. Ale keď som prvýkrát vstúpil do týchto pretekov, vždy som si myslel, že to budú dlhé, dlhé preteky a že je nepravdepodobné, že by niekto získal väčšinu, hoci tam vonku bojujem každý deň. Toto je pre mňa akýsi boj môjho života. Nie som niekto, kto sa pozrel do zrkadla a povedal: 'Ach, prezident', keď som mal 17 rokov. Pozrela som sa do zrkadla a povedala som: ,Učiteľ na štátnej škole',“ povedala.

Alžbety potom rozprávala príbeh o svojej rodine a lekciu, ktorú sa naučila od svojej matky, ktorá znela: „Nezáleží na tom, aké ťažké to vyzerá a akokoľvek sa bojíš, dostaneš sa von a budeš bojovať za svoju rodinu a budeš bojovať. pre ľudí, ktorých miluješ, a preto som v tomto boji.“

Počas rozhovoru Alžbety hovorila aj o svojej súperke Bernie Sanders , ako by porazila Donald Trump a hrala aj hru.

Kliknite dovnútra a pozrite si zvyšok videí s rozhovormi…