Ellen Pompeo zdieľa prvý obrázok z 17. sezóny „Grey's Anatomy“; Sezónu venuje pracovníkom v prvej línii zdravotníctva

 Ellen Pompeo zdieľa prvý obrázok z'Grey's Anatomy' Season 17; Dedicates The Season To Frontline Healthcare Workers

Ellen Pompeo zdieľa prvý obrázok zo sady Greyova anatómia sezóna 17.

51-ročná herečka, ktorá počas všetkých týchto sezón hrala Dr. Meredith Grey, sa podelila o záber z nej Richard Flood v OOPP na scéne.

'Prvýkrát v mojich peelingoch... odkedy sme ukončili natáčanie, zomrelo na Covid 7000 zdravotníckych pracovníkov,' Ellen popisoval výstrel.

Dodala: „Svoju 17. sezónu venujem všetkým, ktorí padli, a každému z vás, ktorí z milosti Božej stále stoja... táto sezóna je pre vás s pokorou a trochou humoru, aby ste nás prekonali a nekonečným množstvom vďačnosti. .“

'Dúfam, že na vás budeme hrdí 🙏🏼❤️ @greysabc #seasonseventeen @richardfloodofficial.'

Začiatkom roka, po sivá zastavil výrobu a pandémia sa v Spojených štátoch zhoršila, Ellen zdieľala jej veľké poďakovanie skutočným lekárskym profesionálom, ktorí boli v prvej línii.

'Toto je ocenený post pre moje sestry a lekárov a všetkých zdravotníckych pracovníkov,' Ellen mal napísané. „Mnohí z nás majú tú česť dať sa do karantény, izolovať sa a snažiť sa zostať zdraví, a nikto z vás túto výsadu nemá. Všetci musíte byť v prvej línii tejto veci a to, čo je teraz určite zlé, ale určite sa to zhorší v najbližších niekoľkých týždňoch.'

Obsadenie sivá sa zišli aj na videu s poctou pre respondentov v prvej línii. Pozrite si to tu…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ellen Pompeo (@ellenpompeo) na