Ellen Pompeo zdieľa svoj názor na koniec Karevovho príbehu na 'Grey's Anatomy'

 Ellen Pompeo zdieľa svoj názor na koniec Kareva's Storyline on 'Grey's Anatomy'

Ellen Pompeo napísal list nasledujúcim fanúšikom kľúčovú epizódu jej relácie Greyova anatómia , ktorej súčasťou bola aj rozlúčka s pôvodným členom obsadenia Justin Chambers “ postava Alexa Kareva.

V epizóde sme zistili, že Alex sa nevráti k svojej žene Jo a namiesto toho sa stretol so svojou bývalou manželkou Izzie (hrá ju Katherine Heigl ), ktorá pred desiatimi rokmi tajne porodila svoje dvojčatá.

Reakcia fanúšikov na tento záver o Karevovom príbehu bola veľmi zmiešaná, pričom niektorí skalní fanúšikovia boli veľmi rozrušení tým, čo sa stalo. 50 % našich čitateľov hlasovali v našej ankete že by veci skončili inak.

„Ahoj, idem znova...ĎAKUJEM! Ste skutočne tými najlepšími, najvášnivejšími a najvernejšími fanúšikmi, akých si môže niekto priať. Kvôli vám musíme vytvoriť skvelú televíziu... kvôli vám musíme urobiť televíznu históriu!“ Ellen napísal na Instagram . „Často hovorím, že život je ťažký a ďakujem Bohu, že je to preto, lebo ako hovorím svojim deťom... ukazuje nám, akí sme utvorení... akí sme naozaj silní, a priznajme si to... bez minimov by nebolo možné tancovať ani oslavovať. tento neuveriteľný zážitok nazývame život.'

„Ďakujem nášmu národnému pokladu @therealdebbieallen a spisovateľom za to, že dali Alexovi Karevovi ten najlepší signál. Ďakujeme @shondarhimes za vytvorenie najúžasnejšej postavy. Pre mňa osobne, aby sa Karev vrátil na začiatok... bol najlepší možný príbeh,“ Ellen povedal.

Dodala: „Vzdáva poctu tým neuveriteľným prvým rokom a neuveriteľnému obsadeniu...ktoré vytvorili základy tak silné, že show stále stojí. Tak nebuďme smutní. Ako náš nebojácny vodca DA vždy hovorí, poďme ZAŤAŽIŤ a osláviť hercov, scenáristov a fantastický štáb, vďaka ktorým táto šou každý týždeň ožíva. Nezáleží na tom, aká je výzva alebo ako sme nakoniec všetci unavení... podržíš nás v tom....To stojí za to pretancovať! Toľko lásky a vďačnosti vám všetkým. Xo E.'

ČO SI SI MYSLEL záveru príbehu Alexa Kareva?