Epic Games vydáva vyhlásenie týkajúce sa Seolhyunovho zdravia

 Epic Games vydáva vyhlásenie týkajúce sa Seolhyunovho zdravia

17. decembra spoločnosť Epic Games Korea vydala vyhlásenie, v ktorom si želá AOA Seolhyun rýchle zotavenie.

Počas vystúpenia AOA na Fortnite Korea Open 2018 15. decembra vyzeral Seolhyun viditeľne chorý a potácal sa z vlny závratov. Zdalo sa, že niektorí fanúšikovia boli svedkami aj jej omdlievania.

Spoločnosť FNC Entertainment vydala aktualizovať o Seolhyunovom stave po diagnóze lekára, podľa ktorej Seolhyun trpela miernymi príznakmi prechladnutia spolu s hyperventiláciou v dôsledku horúceho vzduchu a veľkého množstva ľudí vo vnútri. FNC dodal, že Seolhyun je momentálne v oveľa lepšom stave.

Epic Games vo svojom vyhlásení uviedli: „Po tom, čo sme videli vyhlásenie Seolhyunovej agentúry: „Seolhyun mala závraty z pušného prachu použitého počas etapy na podujatí Fortnite Korea Open 2018 a bola prevezená priamo do nemocnice,“ informovali sme spoločnosti, ktorá mala na starosti celé podujatie, Cheil Worldwide, že počas etapy nebol použitý pušný prach. Spoločnosť FNC Entertainment tiež uznala a opravila ich vyhlásenie po dvojitej kontrole. Podľa spoločnosti Cheil Worldwide použili produkt, ktorý je bez farby, bez zápachu a ktorý sa ukázal ako neškodný pre ľudské telo.

Organizátori dodali: „Epic Games Korea považuje zdravie celého obsadenia, ktoré sa zúčastňuje nášho podujatia, za našu najvyššiu prioritu. Sme vďační Seolhyunovi, ako aj všetkým členom AOA, že predviedli skvelý výkon na pódiu napriek tomu, že nie sú v top kondícii. Úprimne dúfame v Seolhyunovo rýchle uzdravenie.'

Seolhyun má tiež komunikoval s fanúšikmi o jej stave prostredníctvom svojho účtu na Instagrame, kde poďakovala fanúšikom za vyjadrenie ich znepokojenia.

zdroj ( 1 )